Gegužės 15

Gegužės 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jėgų perteklius gali paskatinti neapgalvotiems žingsniams ir veikloje, ir meilės srityje. Būkite atidesni vaikų maistui, žaidimams. Tai puiki proga įteikti dovaną mylimai moteriai.

Pakaks apmaudžių nesusipratimų darbe, nepraraskite kantrybės. Saugokite sveikatą. Priekabes dažniausiai išsigalvosite. Vyrai neturėtų gailėti pinigų savo žmonų sveikatai stiprinti.

Neieškokite teisybės, nieko neteiskite. Pasistenkite nesipainioti į intrigas, nesivelkite į konfliktus, nes galite įgyti klastingų priešų. Beje, vyrai savo antrajai pusei turėtų būti pabrėžtinai malonūs ir dosnūs, jei tikisi sėkmės mėnesiui.

Arba pervertinsite savo jėgas, arba neįvertinsite. Galite nepajusti realaus pavojaus ir išsigąsti, kur nereikia. Gresia nuostoliai, konfliktai su vaikais, nesusipratimai su mylimaisiais.

Galite neįžvelgti realaus pavojaus, klaidų savo darbe. Būkite atidūs išgirstoms pastaboms. Galimi nemalonumai per užsieniečius, svečius.

Netinkamas laikas svarbiems pokalbiams su vadovybe. Šiandien gauti dalykiniai pasiūlymai nebus naudingi.

Mažiau planuokite ir neieškokite pagalbininkų. Pasikliaudami kitais galite tik nusivilti ir pakliūti į bėdą. Gana pavojinga draugams skolinti pinigų. Tiesa, jei moteris paprašė vyro finansinės pagalbos, blogas ženklas jai atsakyti.

Iliuzijų metas: nusivilsite ne ten, kur reikia, apsidžiaugsite ne tada, kai reikia. Pasistenkite savęs nevarginti jokiais rūpesčiais ir ką galima atidėkite kitai dienai. Vyrams nereikėtų pykti ant šeimos moterų dėl nenumatytų išlaidų.

Net jeigu jums puikiai sekasi, nesiimkite svarbių dalykinių reikalų. Šiandien, to visiškai nesitikėdami, galite pakenkti tolesnei savo karjerai, santykiams su vadovu.

Blogas laikas tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Netinka nieko skolinti. Patartina iš nieko nelaukti dėkingumo. Vyrai neturėtų stengtis taupyti savo moterų sąskaita.

Būkite atidūs, ne visi sąžiningi jūsų atžvilgiu. Atkreipkite dėmesį į saldžialiežuvius, įkyruolius, tai potencialūs jūsų kenkėjai. Vyrams nereikėtų ginčytis su moterimis: seserimis, kaimynėmis.

Būsite gana įtaigūs, tačiau nekeiskite savo nuomonės, venkite bendrauti su savanaudiškais asmenimis. Šeimoje neverta demonstruoti ambicijų ar užsispyrimo. Vyrams derėtų būti itin atidiems šeimos moterims (ypač motinai).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą