Gegužės 17 dienos horoskopai

Rekomenduojami informaciniai šaltiniai:

Gegužės 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Rytas kiek palankesnis, tad svarbesnius reikalus derėtų sutvarkyti iki pietų. Vėliau išaugs klaidų tikimybė: kad ir kuo užsiimsite, nepraraskite atidos.

Rytą būsite darbingesni, nieko sunkaus neatidėkite antrai dienos pusei. Jei šiandien išgirsite ką nors kompromituojančio apie mylimą žmogų, nepanikuokite, tai gali būti paprasčiausia netiesa.

Neskubinkite įvykių eigos ir neišgyvenkite dėl galimų nesusipratimų. Saugokite pinigus, turtą: galimos apgaulės. Prastas laikas aiškintis meilės santykius. Nepavyduliaukit, tai tik pablogins reikalą.

Nuo ryto galite būti įsitempę, suirzę, tad geriau nesiimti svarbių reikalų tvarkymo. Apskritai vyrams ši diena bus palankesnė negu moterims.

Pasistenkite pirmą dienos pusę atsiteisti su skolininkais, pabaigti užmestus darbus. Antra dienos pusė gana sudėtinga: galimi nuostoliai darbe ar konfliktai su mylimais žmonėmis dėl kvailo atsitiktinumo, neapdairumo.

Netinka tvarkyti atsakingų reikalų. Svarbius susitikimus atidėkite kitai dienai. Šiandien būkite pasirengę nemaloniems netikėtumams.

Teks taikytis prie aplinkybių ir net pakęsti nesiskaitymą su jūsų planais, idėjomis, nuomone. Neįsivelkite į finansinę avantiūrą: prastas laikas rizikuoti pinigais. Vertinkite pasitikėjimą šeimoje.

Rytmečio nuojauta tikrai neapgaus. Svarbių reikalų tvarkymą derėtų atidėti, o kol kas neskubinkite įvykių.

Nors nuo ryto visai neblogai jausitės, nemėginkite greit išspręsti problemos, išjudinti įstrigusio reikalo, tik pabloginsite situaciją. Antrą dienos pusę nieko svarbaus nesiimkite.

Būkite apdairesni bendraudami. Tikrinkite išgirstus dalykus, iki galo nepasikliaukite draugais, neverta su jais dalytis paslaptimis. Beje, netikęs draugas gali pakenkti jūsų geriems santykiams su mylimu žmogumi.

Rytas neblogas, tačiau šiandien netinka skubėti. Dažniau paklausykite artimųjų patarimų. Netvarkykite svarbių profesinių, finansinių reikalų. Galimos rimtos problemos dėl negrąžintų pinigų ar per žmones, kurie jums skolingi.

Tuščias, net nesėkmingas laikas, tad geriau niekuo rimtu neužsiimti. Pasaugokite savo ramybę, garbę, turtą. Galimi nesklandumai dėl vaikų nesąžiningumo ar per didelių jų poreikių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą