Gegužės 18 horoskopas

Gegužės 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gerai būtų, jeigu šią dieną skirtumėte darbo reikalams, nes privalote neatidėliodami užbaigti kai kuriuos reikalus. Jeigu turite sveikatos problemų, užsirašykite pas gydytoją. Nederėtų laukti tikintis, kad negalavimas praeis savaime.

Gali tekti aiškintis santykius su antrąja puse bei dalykiniais partneriais. Nesistenkite kitų įtikinti tuo, kuo patys netikite. Būkite pasirengę koreguoti kai kuriuos planus.

Įmanomos permainos asmeniniuose santykiuose arba išryškės problemos, susijusios su kelione, stojimu mokytis, kūrybiniais planais. Aktuali bus ir pinigų tema. Turbūt paaiškės, kad neatsakingai išlaidavote, skolinotės.

Seksis įgyvendinti planus, susijusius su mokslu, kultūra, užsieniu. Gali atsinaujinti svarbi pažintis. Jausitės ne iš kelmo spirti. Tačiau derėtų atkreipti dėmesį į kolegų elgesį - jūsų atžvilgiu jie gali elgtis ne itin korektiškai.

Šiandien stokosite dvasinės pusiausvyros, o tai atsilieps jūsų santykiams su meilės ar darbo partneriais - situacija darysis įtempta. Rimčiausi nesusipratimai tikėtini dėl pinigų, skolų. Apsispręsite dėl kelionės ar studijų.

Šiandien teks pasirūpinti daugybe reikalų. Galbūt draugai įtrauks jus į naują veiklą arba į kolektyvines pramogas. Pildysis kai kurie jūsų troškimai. Tačiau vėlai vakare patartina ramybė. Saugokite piniginę ir sveikatą.

Prieštarausite patys sau, susipainiosite mintyse ir planuose, tuo sukeldami abejonių ir aplinkiniams. Jeigu imsitės aktyvios iniciatyvos ir veiksite bekompromisiškai, viskas gali pakrypti ne taip, kaip jums norėtųsi.

Diena bus kupina įvairios veiklos ir emocionalių kalbų. Nevengsite romantiškų intrigų, flirtų. Yra pavojus pervertinti savo jėgas ir galimybes, kitiems sukelti nepagrįstų iliuzijų. Būkite kuklesni. Pasisaugokite sukčių, manipuliatorių.

Tikėtini rūpesčiai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuosavybe, transportu, ryšių priemonėmis, žiniasklaida. Nusimato kontaktai su verslininkais, tiekėjais. Nederėtų priimti spontaniškų sprendimų, nes galite kažko neįvertinti, apsigauti.

Lengvai ir lanksčiai bendraudami šiandien jūs sugebėsite naudingai sutvarkyti ne vieną reikalą, susitarti dėl įvairių smulkmenų. Pavojinga rizikuoti kelyje ir reikaluose su elektra - tai gali pažeisti jūsų sveikatą, pridaryti problemų šeimai.

Kai kuriuos norus šiandien įgyvendinti bus sunku. Galimi techniniai gedimai, šeimyniniai konfliktai. Kita vertus, atsiras trokštančių jus pralinksminti, priglausti prie širdies. Pajutę lengvą grobį, pramogą, galite pasielgti neatsakingai.

Šiandien jus vilios nuotykiai, žaidimai. Ieškodami meilės malonumų būsite išradingi ir apsukrūs. Panašu, kad jūsų viltis pateisins patinkantis žmogus. Tačiau finansinės avantiūros gali nuvilti. Neskubėkite rizikuoti.

Ar žinai, koks Nedarbas Lietuvoje 2010 metais? Trumpas atsakymas: jau didelis ir dar vis augantis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą