Gegužės 21

Gegužės 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Aiškumo ir geros nuotaikos stigs, tad jūsų sprendimai gali tapti trumparegiški, ypač mylimo žmogaus atžvilgiu. Aplinkybės gali įtraukti į svetimas problemas. Padėkite kitiems, jei jūsų prašys, tiesa, dėl to neturi nukentėti jūsų artimieji, kaip ir dalykiniai interesai.

Pasikliaukite savo praktika, vidine nuojauta, tuomet rasite gerą išeitį. Patartina netvarkyti reikalų, kurie susiję su dideliu turtu. Būkite tolerantiškesni tėvų ir visuomenės nuomonei.

Tinka užsiimti profesinėmis problemomis, ypač jei jos susijusios su kolektyvu. Tik venkite nesusipratimų su vadovu. Jei tikitės deramo supratimo iš artimųjų – patys būkite jiems atidesni, meilesni.

Neplanuotos kliūtys, netikėtos problemos, tačiau jūs rasite žmonių, galinčių pagelbėti, patarpininkauti. Galite nukentėti per neatsakingus patarėjus, kvailus draugus.

Vargu ar pavyks atsiriboti nuo pasaulio, nors sieksite ramybės, vienatvės. Mažiau dėmesio kreipkite į provokacijas: vargu ar jūsų reakcija bus adekvati. Beje, nesistenkite kitiems įtikti, kad ir kaip gerai viską atliksite, atsiras nepatenkintų.

Puiki diena, daug energijos, ryžto. Apie jus bursis žmonės, siekiantys tų pačių dalykų, - tapsite jų lyderiais. Rizikuokite, jei jus remia draugai, šeima.

Nekurkite finansinių planų, neįsipareigokite materialiai, nesivelkite į avantiūras dėl pinigų ar mylimo žmogaus kaprizų.

Neskubėkite daryti išvadų, garsiai skelbti savo nuomonės: jūsų laukia netikėtumai, naujienos. Stebėkite aplinkinių reakciją, venkite ginčų, taip pat didelių išlaidų. Nebūkite patiklūs: lengvabūdiški ar pernelyg savimi pasitikintys asmenys gali jus suklaidinti.

Ne itin maloni diena. Nesiimkite svarbių darbų: dėl įvairių priežasčių jūsų planai gali suirti. Mažiau pasikliaukite partneriais. Daugiau dėmesio skirkite namų reikalams, šeimai. Saugokite sveikatą ir gerą nuotaiką.

Keliate simpatijas, skatinate pasitikėjimą – tai padės įgyti sąjungininkų darbe ar, kitiems padedant, išspręsti šeimos problemą. Tiesa, nereikėtų laukti ugningo mylimo žmogaus asistavimo, tai - santūrumo meilėje metas.

Viską darykite atidžiai, nepervertinkite savo galimybių. Būkite pagarbesni bendradarbių, savo vaikų nuomonei. Likite atidesni skaičiuodami, rašydami.

Veiklos aplinkybes, santykius šeimoje būsite linkę dramatizuoti, perdėti. Kraštutinumų reikėtų vengti – nesiruoškite labai blogiems dalykams, tačiau sėkmės kol kas laukti irgi tuščia. Korektiškiau bendraukite su kolegomis, klientais: galite sukelti nepasitenkinimą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą