Gegužės 24 diena

Gegužės 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jausite ir nutuoksite daugiau nei aplinkiniai. Tinka atsiriboti, visiškai nutraukti santykius su jums nemaloniais asmenimis, tvarkyti reikalus, susijusius su mokesčiais, skolomis, paveldėjimu, nuoma. Tai sudėtinga diena.

Likite išmintingi, siekite atsikratyti nuodingų minčių ir žmonių. Gali tekti spręsti konfliktinius klausimus su partneriais. Venkite mokyti (kritikuoti) tuos, už kuriuos esate atsakingi.

Atkaklumu nemažai laimėsite. Tai nebloga diena tvarkyti įvairius reikalus. Taikykitės su mylimu asmeniu (bent jau santykių nesiaiškinkite).

Tinkamas laikas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams. Galite gauti patarimą, pasiūlymą, kuris padės atskleisti dar nepanaudotus jūsų asmenybės, jus supančių žmonių rezervus.

Atsisakykite atvirų, ryžtingų veiksmų – netinkamas laikas garsiai sakyti, ką manote, ko norite ir siekiate. Galite būti ne taip suprasti, kas nors gali pavogti jūsų idėją ar piktam pasinaudoti jūsų atvirumu.

Per didelis atvirumas nereikalingas. Venkite atskleisti savo tikrąją nuomonę ir kritikuoti. O pagalbininkų, ko gero, neprireiks – dabar esate stiprūs, kad įveiktumėte sunkumus darbe ir namuose.

Daug nenorėkite, verčiau galvokite, ko šiuo metu reikėtų atsisakyti, nuo ko atsiriboti. Nepatartina spręsti finansinių, turto problemų, ypač susijusių su veiklos finansavimu, brangiu pirkiniu.

Neišsigąskite kliūčių, jos neišvengiamos. Jeigu reikalas įstrigs – nesijaudinkite, nieko baisaus: šiandien vis vien nepalanki aktyvi veikla. Stiprinkite sveikatą.

Nepraraskite optimizmo, nors šiuo metu sunkumų pakanka. Gera proga ieškoti dingusių daiktų. Svarbų susitikimą, pokalbį atidėkite rytdienai, o šiandien daugiau laiko skirkite vidinėms problemoms spręsti darbe ir namuose.

Šypsokitės, net jei to nesinorės – kol kas tai sąlygiškai palankus metas. Galima priimti sprendimus, jei pritars šeima, partneriai. Nerizikuokite dideliais pinigais, atsargiau prie vairo, taip pat su degiomis medžiagomis. Būkite atidesni maisto kokybei.

Nors būsite darbingi, tačiau nepersistenkite – taupykite jėgas, venkite nereikalingo bendravimo, nes tai praryja nemažai jėgų. Nenumokite ranka į savo sveikatą.

Pasistenkite kuo taikiau praleisti šią dieną – tai laikas, kai galite įgyti ne tik sąjungininkų, bet ir priešų, įtakingų konkurentų...

Gegužės 24 dienos horoskopai.

  • Įdomi informacija apie astrologinius zodiako ženklus: zodiako ženklas;
  • Ar jau žinai savo vardo reikšmę? Visus vardus rasi vardai.org vardų reikšmių žodyne;
  • Puikus laisvalaikio praleidimo būdas prie kompiuterio - anekdotų skaitymas, o geriausia vieta - anekdotai.us.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą