Gegužės 25

Gegužės 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Permaininga diena. Situacija tai džiugins, tai vers įtempti jėgas ir gintis. Jūsų prieštaringas elgesys ir nepagrįstas ambicingumas neskatins aplinkinių geranoriškumo bei palankumo. Vakare gali kilti rimtas konfliktas.

Šiandien labai aktualūs bus studijų, investicijų, mokesčių, kelionių klausimai. Gyvenimas virte virs. Neieškokite lengvabūdiškų ar brangiai kainuojančių malonumų - dėl jų kiltų problemų. Gautą informaciją patikrinkite keletą kartų.

Tikėtina, kad teks pavaduoti kolegą arba vykti į svarbią komandiruotę, tarptautinį renginį, varžybas. Jums reikėtų būti atidiems, kad nepadarytumėte klaidų, nesukeltumėte apkalbų. Galbūt ruošitės nelengvam žygiui ar atestacijai.

Neblogas metas pasireikšti, parodyti, ką sugebate. Turbūt teks susitikti su įtakingais veikėjais, o gal turėsite reikalų su pareigūnais iš jėgos struktūrų. Nebūkite pernelyg familiarūs, paisykite autoritetų nuomonės bei galiojančių taisyklių.

Būsite labai emocingi ir kūrybingi. Geriau suvoksite kitų žmonių troškimus, labiau užjausite, bet taip pat giliau į širdį imsite kritiką, nepagarbą savo atžvilgiu. Nelįskite į skolas bei finansines avantiūras, saugokitės sukčių.

Stenkitės nepasiduoti impulsyviems sprendimams, nes jie tikriausiai bus klaidingi. Šiandien nederėtų veržtis į viešumą, aktyviai reikštis. Ten netrūks norinčių pastumti, pakišti koją. Būdami šešėlyje, nukentėsite žymiai mažiau.

Panašu, kad stengsitės daug nuveikti, pasiekti maksimalius rezultatus. Aplinkybės nebus itin palankios - susidursite su trukdymais, išsisukinėjimais. Nedarykite per didelio spaudimo, nebūkite kategoriški, jei tik to įmanoma išvengti.

Žmogus iš artimos aplinkos gali prašnekti apie tokius savo planus, ketinimus, kurių nė neįtarėte. Tai gali jums patikti, bet jei pritarsite - rimtai įsipareigosite. Jei nenorite susipykti su geru draugu, šį kartą neskolinkite jam pinigų.

Šiandien per daug pabrėšite savo emocijas bei mintis ir per mažai atsižvelgsite į kitų. Galbūt tai, kas jums atrodė patikima ir aišku, ims byrėti į šipulius. Net pati neįtikimiausia informacija gali pasitvirtinti.

Nemaža gali pasirodyti malonumų bei komforto kaina. Mažų mažiausiai, neteksite ramybės bei saugumo jausmo. Labiau vertinkite esamus meilės bei šeimyninius ryšius, nenumokite ranka į vaikų problemas bei baimes.

Šiandien pasinaudokite pozityvios energijos banga ir darbe bei savo ūkyje atlikite tai, kas svarbiausia. Turbūt pasijusite finansiškai priklausomi nuo kitų žmonių, verslo partnerių, ir tai kels įtampą. Nebūkite per griežti savo vaikams.

Gana netikėtos šeimyninės ar kitokio pobūdžio problemos labai trukdys profesiniams reikalams. Todėl mokėjimas vienur būti ryžtingiems, kitur - atsitraukti, nusileisti, jums bus ypač aktualus. Nerimo gali sukelti sveikata.

Gegužės 25 dienos horoskopai.

Ankstesni:

Gegužės 24 dienos horoskopai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą