Gegužės horoskopas

Gegužės horoskopas 12 zodiako ženklų:

Manysite, kad aplink jus yra žmonių, į kuriuos galite atsiremti, garantuotai pasitikėti. Gal ir taip, tačiau nebūkite tokie užtikrinti, nes dėl aklo patiklumo galite nukentėti. Pavakariais susitiksite su bičiuliais, kurie padės atitrūkti nuo rūpesčių.

Būsite svajingai nusiteikę, jautrūs aplinkai ir kitų nuomonei apie jus. Galbūt stokosite emocinės pusiausvyros, pasitikėjimo savimi. Sėkmė galima socialinėje sferoje, kūrybos reikaluose. Tačiau į paviršių gali iškilti nelegali afera.

Jūsų apetitas staiga smarkiai išaugs. Tai gali būti susiję ir su turtu, ir su meile. Tuo pačiu pasižymėsite dosnumu, optimizmu. Svarbu būti sąžiningiems kontaktuose, partnerystėje, ypač jei jie susiję su bendrais pinigais.

Šiandien derėtų pasirūpinti savo materialinių pozicijų sutvirtinimu, verslo reikalais. Galbūt pagaliau paaiškės, kas jums iš tikrųjų yra naudinga, pelninga. Kita vertus, vakare suabejosite kai kurių savo sprendimų vertingumu.

Galimas santykių su artimais draugais, giminaičiais atnaujinimas arba pagaliau suvoksite, kas jums trukdo geriau sutarti. Tikėtinos palankios naujovės, jei norite sudaryti dalykinius kontraktus, sutartis, leistis į kelionę.

Tikriausiai ieškosite ramios užuovėjos nuo varginančio kai kurių asmenų priešiškumo, jų keliamos įtampos. Kruopščiai apsvarstykite savo ateities planus ir nieko nedarykite paskubomis, nepasitarę su artimais žmonėmis.

Elgsitės taip, tarsi būtumėte ištroškę dėmesio. Galbūt veršitės į sceną arba ten, kur gausu priešingos lyties atstovų. Dėl vienos avantiūros gali kilti nemalonumų. Nieko gero, jei pernelyg pataikausite vaikų užgaidoms.

Būsite nusiteikę daug nuveikti, bet galite susidomėti kitais dalykais. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su darbu, kelione. Iš publikacijų ar interneto sužinosite kažką svarbaus. Tai padės jums apsispręsti, padaryti prasmingas išvadas.

Tarpusavio santykiuose padaugės įtampos. Ieškokite būdų ją sumažinti. Iš partnerių, o gal oponentų sužinosite naudingų ir praktiškų dalykų. Stenkitės pasinaudoti suteikta informacija, mokykitės iš svetimos patirties.

Atsinaujinantis įvaizdis, augantis kūrybingumas lems jums sėkmę. Tačiau nepiktnaudžiaukite kitų žmonių pasitikėjimu, atsakingai elkitės su bendrais ir svetimais pinigais. Į vakarą darysitės jausmingi, padidės seksualinis aktyvumas.

Jums gali labai rūpėti tai, kas susiję su socialiniais bei juridiniais reikalais, politika, mokslu. Tikėtinos naujienos iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Klausimas, susijęs su užsieniu, kelione, turėtų išsispręsti teigiamai.

Norite ar nenorite, prie kai kurių gyvenimo permainų jums teks prisitaikyti. Tai gali išeiti į gerą. Prislopinkite ambicijas ir džiaukitės tuo, ką gaunate iš gyvenimo, kitų žmonių. Net jei esate neteisūs, kai kurie įtakingi asmenys stengsis jums padėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą