horo

Gegužės 03 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Panašu, kad šiandien tapsite nepaprastai jausmingi ir aktyvūs. Tikėtinos smagios išdaigos. Būtų gerai, kad dalį laiko praleistumėte gamtos prieglobstyje, ramioje vietoje, kur galėtumėte atitrūkti nuo rūpesčių, šurmulio.

Nesigailėsite, jeigu šiandien pagal galimybes palepinsite save bei artimuosius. Tereikia šiek tiek dėmesio, dosnumo, vaišingumo, ir santykiai pakryps į geresnę pusę, jei buvo kiek pašliję.

Turėtumėte pajusti didelį energijos ar romantiškų sentimentų antplūdį. Galite gauti žinią arba pakvietimą iš giminaičio, gerbėjo ar draugo. Panašu, kad sulauksite svečių arba patys vyksite paviešėti.

Tikėtina, kad pajusite ypatingą poreikį aplankyti vaikystės vietas ar žmones iš savo praeities. Tai išties būtų geriau nei pasinerti į buitines smulkmenas ir tam paaukoti gražią gegužės dieną.

Turėtų pagerėti nuotaika, savijauta. Būsite kupini šiltų jausmų aplinkiniams, ypač vaikams. Tikėtinas pasimatymas su atkakliu gerbėju arba apsilankysite pramoginiame renginyje, gražiame gamtos kampelyje ar pan.

Šiandieną derėtų daugiau dėmesio skirti sveikatos profilaktikai, išvaizdai. Jeigu imsitės ūkinių ar buitinių darbų, planuokite juos taip, kad ir poilsiui liktų šiek tiek laiko.

Nepersistenkite piršdami savo nuomonę bei asistuodami. Jei norite įsiteikti patinkančiam žmogui, parodykite subtilų dėmesį, o ne įkyrumą. Jei artimų žmonių norai, planai jums nelabai patinka, mokėkite diplomatiškai juos pakoreguoti.

Jeigu nesipriešinsite įvykių tėkmei, galite patirti pikantišką nuotykį. Tačiau pinigai slyste slys iš kišenės. Galbūt juos neskaičiuodami švaistys ir jūsų šeimos nariai. Bent jau pasistenkite neįlįsti į skolas.

Tikriausiai turėsite galimybę ištrūkti iš rutinos gniaužtų, pakeisti aplinką, pasidairyti toliau nuo namų. Tikėtini įdomūs susitikimai, renginiai, naujos pažintys. Tik nepuoselėkite per didelių iliuzijų.

Tikriausiai nepavyks išvengti aplinkinių dėmesio ar jų primetamos dienotvarkės. Pamirškite ambicijas ir pasidžiaukite tuo, ką teikia situacija. Nesielkite taip, tarsi savo dalyvavimu kažkam darytumėte malonę.

Pažįstamo asmens, draugų dėka gali išsipildyti kažkoks jūsų troškimas. Tikriausiai pajusite romantišką pagyvėjimą, norą bendrauti, būti įvykių sūkuryje. Bus smagu, tačiau pinigų išleisite daugiau nei planuojate.

Būsite linkę svajones painioti su tikrove ir elgtis neįprastai. Galbūt smarkiai šventėte, dėl to sunku atsigauti. Labiau rūpinkitės sveikata, teisingai maitinkitės, pakankamai laiko skirkite poilsiui, šeimai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą