2010-06-21

Birželio 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jokių skubotų išvadų ir žaibiškų veiksmų, nors išties seksis tvarkyti skubius reikalus. Būkite labai atidūs atlikdami kasdienes užduotis, jei saugote savo darbo vietą.

Sudėtingas metas. Nesiveržkite imtis ko nors nauja, netvarkykite piniginių ir turto reikalų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu: pasistenkite nesukelti įtampos šeimoje.

Jei neskubinsite situacijos, į viską reaguosite ramiai, taikiai, diena praeis neblogai. Turite būti atidūs, kaip klostysis santykiai su vaikais: nepykite ant jų, reikia susivaldyti, kad ir ką jie iškrėstų. Būkite atsargesni su žmonėmis, kuriuos matysite pirmą kartą, neverta bendrauti su nepažįstamaisiais.

Aplinkiniai (ypač namiškiai) dažniau nei paprastai pastebės ar primins jūsų trūkumus, klaidas. Įsiklausykite į jų žodžius, tai apsaugos nuo galimų klaidų, nelaimių.

Nemalonumai dėl partnerių, sutuoktinio kaltės. Vargu ar visur ir viską suspėsite, todėl mažiau planuokite ir pasiruoškite, kad būsite visiems labai reikalingi. Pasisaugokite priešų pasalos, neįsivelkite į jų rezgamas intrigas.

Nuo pat ryto galite susidurti su įvairiausiais nesmagumais ir savotiška moraline prievarta, todėl teks netikėtai pakeisti planus. Nesikarščiuokite, nespręskite nesusipratimų piktuoju. Galimi netikėti nusivylimai mylimu žmogumi ar senu bičiuliu. Bloga diena pirkti technikos priemonių.

Galite nusivilti žmogumi, kuriuo tikėjote, kuris buvo jums autoritetas. Nepalanku tvarkyti reikalų su užsieniečiais, nederėtų aptarinėti darbo užsienyje pasiūlymų su būsimais darbdaviais.

Prastas laikas imtis sudėtingų užduočių, veltis į konfliktus, kovą. Tai netikėtų pavojų, nelaukto pralaimėjimo diena. Mažiau planuokite, nes pagalba ateis iš ten, iš kur nesitikite jos sulaukti, o reikalai kryps nenumatyta linkme.

Permaininga diena, kai viskas išeina kiek kitaip nei tikiesi. Mažiau žadėkite, venkite įsipareigoti ir griežtai neplanuokite darbų, kitaip teks nervintis dėl netikėtai sugriuvusių planų.

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms. Bet ir nesiimkite sunkių darbų, sudėtingų užduočių, su niekuo nesivelkite į ginčus, niekam nepatikėkite savo paslapčių, pinigų ar atsakingų dokumentų. Būkite atidesni savo viršininkui: galite neteisingai jį suprasti ir padaryti rimtų klaidų.

Jūs kupini vilčių, geriausių ketinimų, tačiau dienai baigiantis kantrybė išseks, ir sutuoktinis ar mylimas asmuo gali tapti jūsų nepasitenkinimo auka. Netinkamas laikas rizikuoti pinigais, kaip ir mėginti sutuoktinio ar mylimo žmogaus kantrybę.

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau neskubėkite džiaugtis, nepulkite imtis pasiūlyto uždarbio: tai jūsų iliuzijų diena. Galimos problemos dėl neištikimybės sutuoktiniui (arba atvirkščiai).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą