2010-06-28 dienos horoskopas

Avinas
Ši diena leis padidinti savo įtaką kolektyve, rasti daugiau bendraminčių, sąjungininkų. Naujos pažintys, gauti pasiūlymai bei informacija bus labai sėkmingi. Galbūt savyje atrasite naujų gabumų, neišnaudotų galimybių.
Tauras
Kursite planus, susijusius su karjera, profesinio meistriškumo kėlimu. Pasitikėkite savo sugebėjimais, kompetencija, bet išlikite taktiški, nekurstykite niekieno ambicijų, pavydo .Gali užsimegzti tarnybinis romanas arba jums pavyks susitarti dėl svarbaus susitikimo, paskyrimo, atlygio, bendradarbiavimo ar pan.
Dvyniai
Diena bus gana produktyvi. Puikiai seksis reikalai, susiję su mokslu, kultūra, teisėtvarka. Nusimato reikšmingi pokalbiai, susitikimai. Būsite kupini ateities planų, vilčių. Kelyje, toli nuo namų, kultūriniame renginyje, seminare ar svečiuose laukia nepaprasti įspūdžiai.
Vėžys
Šiandien turite pasistengti įtikti dalykiniams partneriams, antrajai pusei, jei norite pasijusti reikalingi, nepakeičiami. Neatidėliotinų darbų, privalomų dalykinių susitikimų, pokalbių neatidėliokite. Per šią dieną pasistenkite daug nuveikti, susitaikyti su priešais, o konkurentus paversti sąjungininkais.
Liūtas
Galimi netikėti finansiniai rūpesčiai arba romantiškos pagundos. Atsiras nuojautų, įtarimų, kad vienas pažįstamas asmuo jus mėgina suvilioti, puoselėja romantiškus jausmus. Būsite linkę regzti slaptą meilės intrigą.

Mergelė
Prabus ambicijos, kursite planus, susijusius su karjera, visuomenine ir politine veikla. Geriau suvoksite perspektyvą ir naujovių būtinumą. Tačiau ne viskas taip lengva, kaip gali pasirodyti. Prieš pradedant įgyvendinti naujus sumanymus reikėtų nuodugniai pasvarstyti, pasitarti su kolegomis.
Svarstyklės
Energijos ir aktyvumo jums netrūks. Įkvėpti romantiško entuziazmo ar aistros sieksite kažkokio tikslo.  Gerai sutarsite su augančia karta, drauge spręsite galvosūkius, sportuosite. Apdairiau elkitės su pinigais, dokumentais.
Skorpionas
Seksis dirbti anksčiau pradėtus darbus. Galima tikėtis laimėjimų meilėje, sporte, pramogų versle, kūryboje. Tačiau jums ne mažiau bus svarbu, kad namuose netrūktų jaukumo, tvarkos, sutarimo. Galite tikėtis namiškių paramos, jei imsitės namų ūkio darbų.
Šaulys
Gera diena tiems, kas trokšta žinių, nori pagaliau gauti atsakymus į jau seniai kankinančius klausimus. Gauta informacija bus naudinga dabar arba vėliau, ji gali džiuginti arba liūdinti, tačiau bet kuriuo atveju žinojimas yra geresnis dalykas už amžinas abejones ir laukimą. Galimas pakvietimas į renginį, pasimatymą.
Ožiaragis
Labai rūpės nekilnojamojo turto, remonto, savo buities sutvarkymo, šeimyniniai reikalai. Teks nemažai padirbėti, bet pastangos pasiteisins.
Vandenis
Puoškitės, kurkite ir koreguokite savo įvaizdį. Verta pasistengti, kad padarytumėte įspūdį reikalingam asmeniui. Tačiau neignoruokite ir artimų žmonių poreikių. Nuoširdžiai pasitarkite, kam dabar turėtumėte teikti prioritetą. Meilė ir vaikai suteiks jums džiaugsmo.
Žuvys
Horoskopas Šiandienai: gana palankiai turėtų klostytis turtiniai reikalai, galimas neafišuojamas palaikymas. Jei vis dėlto šito nesulauksite, tai imsite rimtai abejoti savo tikslais ir galimybėmis. Venkite svarbių, atsakomybę užkraunančių sprendimų, avantiūrų, svaigalų. Netikėkite gandais ir jų neskleiskite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą