27 dienos horoskopas

Avinas

Diskutuodamas slopinkite savo vidinį cenzorių. Būkite laisvesnis. Jūsų idėjos dar žalios, bet produktyvios. Jei turite išsiaiškinti asmeninius santykius su artimu žmogumi - šįvakar pats laikas.

Tauras

Neseniai įgyta patirtis šiandien turėtų labai padėti. Prieš pradėdamas dirbti su nauja ir sudėtinga technika, būtinai perskaitykite instrukciją.

Dvyniai

Nesijausite laisvas elgtis taip, kaip jums iš tiesų norėtųsi. Tėvai ar verslo partneriai kels pakankamai kategoriškus reikalavimus. Neigiamų emocijų atsikratyti padėtų aktyvi fizinė veikla ar sportas. Pasistenkite nuvargti prieš miegą.

Vėžys

Kodėl gi taip blaškotės? Jei manysite esąs nelaimingas, tai ir būsite toks. Pats laikas atlikti savo materialinių ir dvasinių turtų apskaitą. Gal iš tiesų daiktų gausa tik bandote pridengti emocinį badą? Laikas išsiaiškinti.

Liūtas
Galimi netikėti finansiniai rūpesčiai arba romantiškos pagundos. Atsiras nuojautų, įtarimų, kad vienas pažįstamas asmuo jus mėgina suvilioti, puoselėja romantiškus jausmus. Būsite linkę regzti slaptą meilės intrigą.
Mergelė
Panašu, kad padaugės romantiško polėkio, noro linksmintis, patirti nuotykių. Galima reikšminga romantiška pažintis. Nombres.imTikėtina sėkmė žaidimuose, konkursuose, o gal ir loterijoje. Arba galėsite pasidžiaugti vaikų gabumais, laimėjimais ar tiesiog jų gera nuotaika.
Svarstyklės
Ši diena svarbi užmezgant naujas dalykines pažintis, aiškinantis savo teises bei galimybes darbe, siekiant įkūnyti jums reikšmingus dalykinius sumanymus. Vertėtų aktyviai įsijungti į kolektyvinę veiklą, nebijoti eksperimentuoti, atsinaujinti. Tikriausiai pastebėsite, kad smagu flirtuoti su drauge dirbančiu asmeniu.
Skorpionas
Gera diena psichologinei savianalizei ir finansinių, turtinių klausimų sprendimui. Pasistenkite išsiaiškinti savo ar partnerio nerimo, nepasitenkinimo priežastis. Stiprinkite šeimyninius saitus. Vakaras žada didesnį romantišką polėkį ir sportišką dvasią.
Šaulys
Geras metas sudaryti sutartis, reklamuoti, tartis dėl susitikimų, publikuoti, bendrauti su žiniasklaida, tvarkyti su transportu, ryšiais susijusius reikalus. Taip pat galima pirštis, aiškintis asmeninius santykius.
Ožiaragis
Sustiprės komercinė uoslė, stengsitės stabilizuoti savo materialinę situaciją, ieškosite naujų pajamų šaltinių. Tiktų tvarkyti skubius, svarbius reikalus, sudarinėti sutartis, atlikti buhalterines operacijas, leistis į komercinę kelionę, kraustytis, pirkti nekilnojamąjį turtą, buitinę ir kitokią techniką.
Vandenis
Šiandien bus daug kontaktų, reikės priimti greitus sprendimus, vikriai suktis įvykių verpete. Seksis, jei pasižymite greita reakcija, esate imlūs naujovėms ir informacijai. Tuomet darysite didelę įtaką aplinkiniams, ypač priešingai lyčiai. Laukia netikėtas susitikimas, žavi intriga, paslaptingas nuotykis.
Žuvys
Šiandien energingumu nepasižymėsite. Geriau seksis tik veikla, susijusi su menu, mistika, medicina, labdara. Jei reikės ką nors paguosti, išklausyti, jūs būsite nepakeičiami. Tačiau ir jums reikės dėmesio. Nuotaika labai pasitaisys, jei netikėtai išaiškės, kad dėl jūsų kažkas nuoširdžiai stengiasi ir yra jums neabejingas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą