Birželio 01

Birželio 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Neverta griežtai planuoti laiko: netikėti susitikimai, naujienos, draugų prašymai, ir jums teks keisti dienos planus. Palanku dalyvauti talkose ar patiems kviestis talkininkų.

Tinkamas metas nebent poilsiui, tik ne veiklai, reikalams tvarkyti. Kad ir ką sužinosite, kad ir kas įvyktų, nenusiminkite, po kiek laiko paaiškės, kad viskas geriau, nei manėte. Netinkamas laikas pramogauti, Venkite stiprių svaigalų.

Šiandien esate kupini jėgų, pasitikėjimo, ryžto, tačiau nereikėtų rizikuoti nei pinigais, nei sveikata, nei garbe. Nepasiduokite provokacijoms, nesivelkite į ginčus, konfliktus.

Nesivelkite į avantiūras, ypač finansines, galite pervertinti savo galimybes. Nepatartina pirkti vertingų daiktų. Netinkamas laikas kritikuoti sutuoktinio nuomonę, sprendimus.

Neskubėkite spręsti, vertinti, sakyti – gal viskas yra atvirkščiai? Tikrinkite jus pasiekiančią informaciją. Saugokitės paskalų skleidėjų, sukčių, vagių.

Nepalankus metas aktyviai veiklai, kelionėms, avantiūroms. Būsite jautrūs, irzlūs, tad venkite egoistiškai nusiteikusių asmenų. Pasistenkite ką nors gera nuveikti tėvams.

Sėkmės metas: naudinga imtis neatidėliotinų, svarbių reikalų. Būkite atidesni vaikams, jie tikisi jūsų palaikymo. Geras laikas romantiškiems pasimatymams.

Tiktų spręsti svarbaus reikalo finansavimo klausimą. Tik nepraraskite humoro jausmo: susierzinsite be aiškios priežasties ir tai pakenks reikalui ir jūsų sveikatai. Būkite atidesni maisto kokybei, gali sutrikti virškinimas.

Puikus metas tartis, derėtis. Neskubėkite teisti, smerkti: šiandien bus lengva apsirikti, be to, būsite linkę viską kiek dramatizuoti. Saugokite gerus santykius su savo antrąja puse.

Gana nepalanki diena, siekite nekonfliktuoti, nesipykti nei su artimaisiais ar draugais, nei su kolegomis...

Palankus metas, geras spręsti ginčytinas problemas su artimaisiais, darbo partneriais. Tiesa, vakare venkite bet kokių ginčų su savo antrąja puse.

Galite sulaukti palankumo iš aukštų, įtakingų asmenų ar savo vadovo. Tiesa, su sąlyga, jei vengsite ginčų ir nekovosite už savo nuomonę, principus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą