Birželio 17

Birželio 17 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Vargu ar pavyks viską sutvarkyti kaip norisi. Pasikliaukite vien savo jėgomis. Nepamirškite, kad draugai, partneriai sąmoningai ar netyčia gali suklaidinti, įvelti į nemalonią istoriją.

Nesiimkite sunkių darbų, atsakingų užduočių. Geriausia atsiriboti nuo aplinkinių ir reikalų, nes šiandien nieko realiai pakeisti negalėsite. Gresia išlaidos dėl neapdairumo.

Nepasiduokite pirmai į galvą šovusiai minčiai, netikėkite pirmu įspūdžiu. Atidžiau atlikite savo užduotis: jei šiandien susikompromituosite vadovo akivaizdoje, jau artimiausiu metu gali nukentėti jūsų karjera.

Dirbkite savo kasdienius darbus, pernelyg negalvodami nei apie rezultatus, nei apie vertinimus – tai padės likti ramiems. Galimos išlaidos dėl sveikatos ar vaikų reikalų. Būkite dosnesni tiems, kuriuos mylite.

Pasistenkite neprarasti geros nuotaikos ir labai savęs nepeikti. Labiau tikėkite savimi, savo šeima. Venkite tarpininkauti ir ginčytis, neskubėkite pasirašyti dokumentų. Galimos vagystės, reikalingų daiktų dingimas.

Gali tekti patirti nepelnytų nuoskaudų darbe ar susidurti su savo vaikų, mylimo žmogaus nedėkingumu. Kol kas nepavyks pakeisti įvykių eigos – verta su tuo susitaikyti.

Stenkitės optimistiškai reaguoti į didėjančias problemas, rūpesčius darbe ir namuose, į nesusipratimus su vaikais, mylimu asmeniu. Nepraraskite kantrybės: kilusius nemalonumus įveiksite nesunkiai.

Tai išbandymų diena jūsų profesionalumui, todėl nieko nedarykite skubėdami, aplaidžiai, pasikliaudami vien laime. Laimė lydės tik tuos, kuriems įprasta savo darbus atlikti atsakingai.

Galimi konfliktai su partneriais veikloje, vadovybe: geriau nebūti užsispyrusiems, jei nenorite iš menko nesusipratimo padaryti kliūties bendravimui, veiklai ir įgyti naujų priešų. Galimi nemalonumai per konkurentus.

Rizikuoti galima, jei jus palaiko aplinkiniai, draugai, mylimas asmuo. Kad ir kuo užsiimsite, bus svarbu prisiminti praeities pamokas, nes istorija pasikartos dar kartą.

Daug nenorėkite, mažiau tikėkitės. Dėl priežasčių, apie kurias nenutuokiate, gali atsirasti rimtų trukdžių svarbiam dalykiniam sumanymui įgyvendinti, jūsų galimybėms išplėsti.

Susitelkite, kad savo darbus atliktumėte nepriekaištingai, priešingu atveju nukentės jūsų reputacija, kišenė... Būkite švelnesni, jautresni tėvams ir savo vaikams: jie itin jautriai reaguos į jūsų žodžius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą