Birželio 20 horoskopas

Birželio 20 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galite gauti žinią ar informaciją, susijusią su pajamų šaltiniu, nekilnojamuoju turtu, nuosavybe.

Gausite naujos informacijos, o galbūt ir svarbią žinią iš giminaičių. Kažkam tarpininkaujant galite atkurti nutrūkusius, bet jums svarbius santykius siekiant tam tikro tikslo. Tai gali reikšti slaptą protegavimą.

Būsite emocionalus, jautrus, tačiau to negalima pasakyti apie jūsų šeimos narius. Galite susidurti su jų reiklumu, šaltumu. Kaip ten bebūtų, tai tik šios dienos nuotaikos, kurios rytoj keisis.

Nebloga diena tiems, kurių veikla susijusi su pramogų verslu, vaikų lavinimu, sportu, turizmu. Aplinkinius žavėsite savo artistiškumu, seksualumu. Tai jus skatins išlaidauti, save ar kitus stebinti dosnumu, pamiršus savo galimybių ribas.

Senos problemos tebebus aštrios, tačiau optimizmo turėtų padaugėti. Kažkokia veikla gali pasirodyti praktiška ir naudinga. Pravers ilgamečiai įgūdžiai, patirtis. Gali atsirasti proga pademonstruoti, ką sugebate.

Dalykinis partneris arba pažįstamas gali kažką jums pasiūlyti komercine, bendradarbiavimo prasme. Galbūt teks skirstyti įtakos zonas. Deja, šiame procese nepasirodysite itin kilnūs ir teisingi.

Turbūt teks tvarkyti organizacinius reikalus. Situacija gali pareikalauti sąžiningumo svarbaus žmogaus atžvilgiu. Galite būti priverstas atsiprašyti už seną skriaudą, grąžinti skolą...

Šiandien derėtų labiau ištempti ausis ir išplėsti akis. Tai, ką išgirsite, pamatysite, pasitarnaus formuojant savo nuomonę, tikslus bei išvadas. Gali tekti rengti prezentacijas, bendrauti su nepažįstamais žmonėmis, įtakingais veikėjais.

Padidės jūsų ambicijos, pasireikš egocentriškumas, noras dominuoti. Nepervertinkite jėgų, saugokitės traumų, konfliktinių situacijų. Stenkitės gerai apgalvoti gautą informaciją ir pasimokykite iš savos bei svetimos patirties.

Jausite aplinkinių palankumą, galite gauti naudingą patarimą iš pažįstamo žmogaus arba patyrusio specialisto. Tai gali padėti sprendžiant klausimus, susijusius su turtu, skolomis, mokesčiais. Kita vertus, neužtenka žinoti, reikia veikti.

Išaiškėjusi paslaptis, išsklaidytos abejonės tikriausiai nenudžiugins, tačiau išeis į naudą. Sumažės utopinių idėjų ir svajonių. Nesivelkite į intrigas, jei nenorite pakenkti savo reputacijai, santykiams su aplinkiniais.

Mėgindamas užmegzti naudingų dalykinių ryšių jūs savotiškai išnaudosite aplinkinius, manipuliuosite jų jausmais. Nenustebkite, jei sulauksite prieštaringų vertinimų, kritikos. Nedirbkite iki išsekimo - pakenksite sveikatai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą