Birželio 23 horoskopas

Birželio 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikėtinos kalbos apie pinigus, turtą. Galbūt aplinkybės vers atiduoti skolas, pasiaiškinti dėl apgaulės, liežuvavimo, ko nors nuslėpimo ar pan.. Tai gali pakenkti nervams ir santykiams. Galite pasijusti atstumtas, paliktas.

Tikėtinos emocinės bendravimo problemos. Lengva susipykti su bet kuo, o ypač su artimiausiais, brangiausiais žmonėmis. Siekite vidinės ir išorinės ramybės. Įkliūsite, jei sukčiausite, meluosite.

Tikėtinos keistos aistros, nesusipratimai, konfliktai su vaikais, partneriais, nevykę pirkiniai. Apsispręskite, ko iš tikrųjų norite - ramybės ar meilės su jos aštriais kampais bei išbandymais.

Nelabai patenkintas būsite savo įvaizdžiu, sveikata. Akivaizdu, kad kažką privalote koreguoti, o gal išsitirti. Dėl grožio ir geresnės savijautos gali tekti atsisakyti vieno kito nesveiko įpročio, rimčiau praktikuoti dietą, išvalyti organizmą.

Galima situacija, kurios metu aplinkiniams paaiškės jūsų moralinė pozicija ir tai, kiek galima jumis pasitikėti, ką jūs iš tikrųjų vertinate bei mylite. Kažką galite labai nustebinti. Įmanoma staigi ir aštri permaina.

Netinkama diena finansiškai įsipareigoti, skolinti. Nekankinkite savęs beprasmiškais spėliojimais, įtarimais meilės sferoje - ramiai išsiaiškinkite santykius. Nekaupkite nebereikalingų daiktų, ryžkitės apsivalyti nuo seno šlamšto.

Galite išgirsti nemalonių naujienų, gandų. Beje, ir pats stokosite takto, tad jums nieko nereikš užgauti, įžeisti kitą žmogų, išplepėti svetimą paslaptį. Galite pakenkti savo įvaizdžiui, sugriauti daug reiškiančius santykius, išprovokuoti avariją.

Galite tikėtis permainų. Tikriausiai neišvengsite emocinių ekscesų, nesusipratimų. Per juos galite prarasti meilės ryšį, santarvę šeimoje. Pagrindinis jūsų rūpestis turėtų būti šeimos interesai. Pažabokite norą gyventi pernelyg prašmatniai.

Prieš ką nors veikdamas, sakydamas, apmąstykite, ko norite, ką iš tiesų galite. Nepalanki diena rizikingiems nuotykiams. Jei nenorite komplikacijų draugystėje, netarpininkaukite finansiniuose reikaluose, nesivelkite į aferas.

Neaiškumų debesis kabės virš galvos. Slapta bus rezgamos intrigos, paskalos. Jei privalote sutvarkyti kažkokius dokumentus, pasistenkite neprivelti klaidų, susikaupkite. O jei įmanoma, net namų ruošą patikėkite kam nors kitam.

Galite sulaukti priekaištų dėl per didelio atsipalaidavimo, vėlavimo, o gal ir dėl vedžiojimo už nosies jus mylinčių žmonių. Į paviršių gali iškilti klasta, veidmainystė. Nuo pavojų saugokite vaikus.

Komercines, nuomos ir kitas sutartis verčiau pasirašykite kitą dieną. Šiandien kažkas gali jumis nedorai pasinaudoti net tuo atveju, jei iš pradžių savanaudiškai ketinote pasielgti kaip tik jūs. Veiks bumerango principas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą