Birželio 24

Birželio 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Galite pasijusti nesaugus, neįvertintas. Tam įtakos turės prieštaringa dalykinė situacija arba meilės santykių peripetijos. Geriausiai jausitės namuose, tarp artimiausių žmonių. Namų ruoša, darbas sode, darže padės atsipalaiduoti.

Panašu, kad šiandien jūs kitomis akimis pažvelgsite į asmeninius santykius ir pakeisite savo taktiką. Panašu, kad kažkam turite moralinių ar finansinių skolų. Mažų mažiausiai tai liečia jūsų vaikus, gyvenimo partnerį.

Būkite dalykiškas, santūrus, tuomet pavyks išsiaiškinti klausimus, kurie kelia nerimo, abejonių. Jeigu jus vargina nekokia savijauta, išvaizdos trūkumai, tai sveika mityba, sportas jums būtų geriausi natūralūs vaistai.

Laiku atlikite prisiimtus įsipareigojimus, laikykitės įstatymų. Pravartu ieškoti tinkamesnio užsiėmimo, ypač jei dabartiniame darbe jaučiate didelį diskomfortą. Antraip kiti žmonės gali mėginti nulemti jūsų ateitį.

Galimos nenumatytos permainos draugystėje ir finansinėje sferoje. Net jeigu viskas klostysis gerai, prisigalvosite tariamų pavojų, skriaudų. Nesigailėkite padėjęs draugui. Jei nesugebėsite duoti, nebūsite vertas ir gauti.

Pajusite didesnį kūrybinį polėkį, nuotykių troškulį. Trauks kelionės, meilės romantika. Slaptos romantiškos avantiūros laimės neatneš, suteiks tik vienkartinį įspūdį. Kažin ar dėl to nesigailėsite.

Būsite linkęs rizikuoti, provokuoti. Nebūtinai ta rizika pasiteisins. Gali neatlaikyti technika, susikomplikuoti meilės santykiai, ūmiai ištuštėti piniginė. Labai sau pakenksite, jei vėluosite ar pasirodysite nepasirengęs rimtai veiklai, sutarčiai.

Iš draugų ir pažįstamų galite sulaukti avantiūristiškų pasiūlymų. Panašu, kad jūsų piniginės turinys garuote išgaruos. Dėl materialinių nesklandumų ar savanaudiškumo galite prarasti mylimą žmogų, netekti vaikų pasitikėjimo.

Šiandien leiskite sau pabūti pasyviu stebėtoju. Santykiai kolektyve, šeimoje, partnerystėje pagerės, jei nemėginsite primesti savo nuomonės, kaprizų, jei mokėsite įsijausti į kitų padėtį. Slaptas jūsų planas kol kas neturės norimos eigos.

Šiandien lengva sugadinti rimtus santykius dėl trumpalaikės naudos ar aistros. Nepasikliaukite vien savo skoniu bei nuožiūra, jei planuojate kažką svarbesnio pirkti - artimųjų nuomonė gali būti priešinga jūsiškei. Siekite kompromiso.

Būsite lengvabūdiškas, linkęs išlaidauti. Galbūt susitiksite su žmogumi, kurio slapta ilgėjosi jūsų širdis. Nederėtų skubėti nutraukti senų stabilių santykių dėl staiga įsiplieskusio susižavėjimo. Domėkite, kuo užsiima jūsų vaikai.

Galite gauti žinią, kad iš toli ketina atvykti asmuo, su kuriuo internetu, laiškais mezgėsi romantiška intriga, arba kad į svečius atvyksta giminaitis. Replikos, kurių išgirsite apie savo išvaizdą, figūrą, nelabai nudžiugins.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą