Birželio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų

Birželio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:
Visi Zodiakai
Gana palankus laikas asmeninei kūrybai ir kitokiai individualiai veiklai. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Nepalanki diena meilės pasimatymams – bent jau santykių nesiaiškinkite...

Kuo planingiau veikite, atsiribokite nuo nereikalingų darbų. Stenkitės nepervargti ir dėl smulkmenų nesinervinti. Didesnė mažų klaidų, netikslumų dirbant, nesusipratimų su vyresniais už jus asmenimis tikimybė.

Nepraraskite objektyvumo ir saiko. Tai pagelbės ne tik jums, bet ir aplinkiniams. Gali tekti kitus sutaikyti, paguosti, atjausti.

Dar viena nepalanki diena, po kurios kitos jau nebebus tokios niūrios. Pasaugokite sveikatą ir pinigus.

Kritinis metas, kai paaiškėja, kas išduoda, kuo negalima tikėti. Vis dėlto neskubėkite skelbti karo. Būsite linkę perdėti. Venkite žmonių, mėginančių pakeisti jūsų nuomonę, įsitikinimus, – nieko gera iš to neišeis.

Venkite didelės atsakomybės ir dalykinių konfliktų. Pasistenkite atkreipti dėmesį į vyresnių už jus asmenų reikalavimus. Į gautus pasiūlymus neskubėkite atsakyti.

Gali kilti noras į viską ranka numoti. Tačiau jums reikia tik kai ką pakeisti, o kita savaime susitvarkys. Aiškinkitės nuostolių versle priežastis.

Pasyvus metas. Vienatvėje mintys taps aiškesnės, nuoseklesnės. Galbūt persvarstysite svarbų dalyką jūsų asmeniniame gyvenime. Pasistenkite atsiriboti nuo tuščių rūpesčių ar svarbių reikalų. Rytdiena bus kiek palankesnė.

Pirmoje vietoje turėtų būti artimųjų interesai. Pamąstykite, ar iš tiesų rūpinatės savo šeima, ar tai tik deklaracija?

Dažniau nusileiskite sutuoktiniui – jūsų nepasitenkinimas perdėtas. Šiuo metu esate kritiški, dirglūs. Gal verta pailsėti?

Mažiau žadėkite, mažiau su aplinkiniais dalykitės savo mintimis, jei norite išvengti ginčų, nusivylimų. Nedirbkite pavojingų ar atsakingų darbų – teks vėliau perdaryti.

Sunkoka diena, ypač vakaras nemalonus. Vertėtų atidėti svarbius reikalus kitai savaitei. Mažiau save kritikuokite, verčiau raskite progų save pagirti, Taip pat nelaukite pagalbos, supratimo iš šalies, bet kliaukitės savo jėgomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą