Birželio 5

Birželio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Spręskite savo problemas niekam neleisdami į jas kištis. Iki pietų tinkamas laikas darbiniams reikalams tvarkyti, sveikatai tikrinti. Vėliau gana nemalonus metas, kai vertėtų pasisaugoti konkurentų pavydo, keršto – tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose reikaluose.

Gali tekti pakovoti už save, iš naujo įrodinėti savo privalumus, protą ir sugebėjimus. Iki pietų prasminga rizikuoti, ypač moterims. Tik venkite pažeisti įstatymus...

Gilinkitės į reikalo esmę, aiškinkitės visas aplinkybes, studijuokite visas subtilybes. Būkite atsargesni, apdairesni skolindami, investuodami pinigus...

Nebus lengva bendrauti su tais, kurių nemėgstate: galite neiškentę į akis išrėžti visą teisybę. Jei reikia susitikti su kokiu nors biurokratu, jums nemaloniu giminaičiu, pasiruoškite, kad niekas nesugebėtų jūsų išvesti iš pusiausvyros.

Niekur neskubėkite, mažiau jaudinkitės, savaime viskas susitvarkys geriau, nei jūs patys tai padarytumėte. Daugiau dėmesio skirkite šeimai, buičiai. Tesėkite duotus pažadus artimiesiems, atlikite namie seniai suplanuotus darbus.

Neblogas metas, tačiau avantiūros ir kitokie rizikingi veiksmai turi būti apgalvoti. Prastas laikas pamokslauti savo vaikams: tai bus lyg žirniai į sieną. Būkite atlaidesni mylimam žmogui, tai sustiprins abipusį supratimą.

Ieškokite senų klaidų, iki pietų gera proga jas sėkmingai atitaisyti. Taikykitės su tais, su kuriais susipykote dėl darbo reikalų. Bus svarbu nepersidirbti, dažniau ilsėtis.

Partneriški, draugiški santykiai šiandien daug ką lems, tad mokėkite girdėti ir pritarti. Gana naudingas laikas iki pietų: tvarkykite finansinius reikalus, pasikalbėkite su mylimu žmogumi, dėl ko jums baugu, kas kelia nerimą.

Būsite linkę dramatizuoti, tad venkite ginčų ir neatsisakykite pasiūlymų, gautų iki pietų. Tai bus geras metas svarbioms finansinėms operacijoms. Antra dienos pusė jau gana nepalanki, nervinga – venkite konfliktų.

Svarbi pirma dienos pusė iki pietų. Tai aiškumo atgavimo metas, kai įžvelgiate įvykių priežastis ir galite teisingai numatyti ilgalaikes dabartinių sprendimų pasekmes. Tik likite saikingi, kuklūs, nebijokite laikinų pralaimėjimų: tai ne jūsų jėgos laikas.

Pirma dienos pusė palankesnė, tinkama spręsti finansines problemas. Vėliau įtemptas metas, bus svarbu nereaguoti į provokacijas. Nieko nedarykite įniršę ar kerštaudami.

Jei sugebėsite pažvelgti į situaciją priešininko akimis, tuomet pasiseks sėkmingai išspręsti seną problemą. Galima netikėta draugo pagalba. Nepamirškite, kad neapgalvotu žodžiu galite sugadinti gerus santykius namie.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą