Birželio 7

Birželio 07 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Svajingas metas: lepinkitės, teikite dovanas sau, artimiesiems. Apie darbus negalvokite, laikas mėgautis vasara ir meile.

Būkite dėmesingi, analizuokite aplinkos ženklus: netikėtas susitikimas, nelauktas skambutis, netikėta žinia padės apsispręsti. Puiki proga pokalbiams apie meilę ir santykių taurinimą su antrąja puse.

Itin pasyvi diena, jei įmanoma, svarbia veikla neužsiimkite. Daugiau laiko praleiskite savo namuose su artimaisiais. Gerai ilgiau pabūti prie tekančio vandens.

Gera diena. Tiesa, dabar tas laikas, kai reikia taupyti jėgas, taip pat stiprinti ryšius su mylimuoju, šeima arba giminaičiais. Galimas lemtingas meilės nuotykis. Būkite atsargesni vairuodami automobilį.

Imkitės kasdienių darbų, siekite viską kuo geriau atlikti: galite sulaukti priekabių tiek iš kolegų, tiek iš namiškių. Gerai pradėti gydymosi, sveikatos stiprinimo kursą.

Prieš reikšdami nepasitenkinimą kuo nors pamėginkite tą asmenį pateisinti ir savyje paieškoti to, kas kitame nepatinka. Gera diena įvairiems susitarimams.

Nereikėtų persistengti, mažiau nervinkitės, kad gali kas nors nepavykti: viskas bus geriau, nei tikitės. Nebloga proga priminti draugams apie senos skolos grąžinimą, kaip apie būdą sutvirtinti gerus jūsų santykius.

Gera diena. Seksis visur, net ir pykstantis. Tinka spręsti finansines problemas, dabar atsivers naujos galimybės. Vakaras palankus priimti svečius ar patiems kur nors išsiruošti.

Nesistenkite greit sutvarkyti šios dienos reikalų. Verta imtis rimtos veiklos, tačiau nepamirškite, kad šiuo metu jums keliami itin aukšti reikalavimai, todėl nedarykite nieko, jei nesate iki gali tikri.

Nebloga diena, galite sulaukti netikėtos pagalbos, gauti gerą patarimą. Nevenkite bendrauti. Tinkamas metas aplankyti savo bičiulius.

Ramybės laikas, kai verta atsiriboti nuo bet kokių rūpesčių, nereikalingo bendravimo - tai jus išsekins. Pasitvirtins jūsų nuojauta dėl finansinių reikalų, taip pat dėl santykių su mylimu žmogumi.

Palankus metas reikalams tvarkyti, įvairiems susitikimams, kelionėms. Vis dėlto daug iš savęs nereikalaukite: argi jūs neverti atostogų? Na, o jei dirbsite, neskubėkite, kad nepraleistumėte slaptos užuominos, patarimo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą