Dainų Horoskopas

Birželio 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Laviruokite, likite diplomatiški, taupykite pinigus, jėgas, kad neapgalvotais veiksmais neprarastumėte pozicijų, autoriteto ir turto. Saugokite sveikatą.

Pasitikėkite savimi, rizikuokite. Tiesa, būkite apdairesni su partneriais. Galimi sunkumai dėl bendro reikalo ar bendrų pinigų. Privalote atsipūsti ir pasiklausytį dainų.

Galite patirti rimtą tėvų spaudimą, tačiau ir patys iš jų nieko nereikalaukite, blogas laikas ultimatumams. Nepasiduokite euforiškoms nuotaikoms, venkite radikalių ir kraštutinių sprendimų.

Netikėtumų šiandien pakaks: atsitiktinis susitikimas, išgirta naujiena ar gautas pasiūlymas gali priversti pakeisti planus. Tiesa, nesiimkite nieko, kas susiję su įstatymų pažeidimu, venkite rizikuoti profesiniais laimėjimais. Vakaro pradžioje prisiminkite mėgstamą Lietuvių liaudies muzika ir pasiklausykite.

Keistų permainų, įvairių netikėtumų diena. Būkite atidūs aplinkos ženklams, nuojautoms. Venkite ginčytis, įrodinėti savo teisybę.

Puiki diena moterims ir abejotina vyrams. Jiems nereikėtų pervertinti savo galimybių: situacija dažnai klostysis nenumatyta linkme. Mokėkite pripažinti savo klaidasб neišsisukinėkite nuo atsakomybės.

Nenustebkite, jei būsite nesuprasti, neįvertinti. Tiesa, nepanikuokite, nepulkite į kraštutinumus tai patyrę – susijaudinę galite išduoti savo principus, netekti to, kas yra jūsų laimė. Neatsisakykite savo senų ketinimų.

Geri dalykai įvyks savaime, specialiai stengtis ar ko nors planuoti nereikėtų. Jūsų laukia malonios staigmenos. Nieko sunkaus nesiimkite, niekam nepatikėkite savo paslapčių. Galimos netikėtos baudos (ypač kelyje, jei pavojingai vairuosite).

Jūsų vertinimai nebus objektyvūs. Nieko nespręskite, jei bus apėmęs liūdesys: suklysite ir dėl artimo žmogaus, ir dėl savo karjeros perspektyvų.

Nesileiskite į avantiūras. Prastas laikas aiškintis meilės santykius. Nieko nereikalaukite nei iš artimųjų, nei iš vadovybės. Netinkama proga rimtiems pokalbiams su vaikais.

Naudingas metas, tik pasistenkite griežčiau planuoti savo darbus, paklusniau vykdyti vyresnybės nurodymus: už laisvą iniciatyvą ar avantiūras galite būti nubausti. Galimi ginčai, konfliktai su klientais (jei šiandien dirbate), – nepraraskite savitvardos, dirbkite neskubėdami, nesinervindami.

Šiomis dienomis jūsų aplinkoje gali įvykti svarbių pokyčių, teks rinktis, kurią pusę palaikyti. Pasistenkite neįsivelti į intrigas: galite įgyti ne tik sąjungininkų, bet ir priešų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą