2010-07-01

Nebūkite labai patiklūs tvarkydami reikalus, ypač finansinius, pasikliaukite savo pora. Įtarinėjimais tik sugadinsite santykius (šiandien tuščia siekti sužinoti teisybę apie savo porą).

Nesiimkite jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį. Atidėkite rytdienai svarbių reikalų tvarkymą.

Nebloga diena – gali pasisekti ten, kur seniai buvote praradę viltį ką nors išpešti. Tiesa, ten, kur būsite garantuoti, galite apsigauti: šios dienos įvykiai neprognozuojami.

Būkite atidesni, apdairesni, geriau nesiimti darbų, kuriems reikia tikslumo, atidumo: nepastebėsite, kaip privelsite klaidų.

Nukreipkite ryžtą, drąsą siekti susitaikymo, susitarimo. Nesistenkite dominuoti: prisitaikykite prie sutuoktinio ir tų, su kuriais susitiksite, tvarkysite reikalus.

Gera diena bendrauti su šeimos nariais, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jeigu aplinkybės darbe bus nepalankios, vertinkite tai ramiai ir svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Džiugus metas: jums vėl viskas aišku, ramu. Atgaunate pusiausvyrą. Situacija keičiasi į gera.

Neblogas laikas prašymams, pasiūlymams teikti. Tiesa, tvarkant reikalus stigs konkretumo, tad būkite atidesni, jei teks tartis, derėtis, įsipareigoti. Beje, per darbus neužmirškite artimųjų.

Nieko neplanuokite, kaip savaime einasi, taip ir bus geriausia. Jus parems seni draugai. Tai džiugių susitikimų, malonių staigmenų laikas, kai reikia daugiau bendrauti ir būtinai aplankyti bičiulius.

Nieko rimta neveikite, nieko nespręskite, tai poilsio diena, kai verta tiesiog ramiai plaukti pasroviui.

Atsigaunate ir atsiduriate dėmesio centre. Tai, kas buvo vilkinama, dabar sutvarkysite gana greitai. Verta imtis nepavykusių darbų.

Kad ir kas nutiktų, tai į gera – aplinkybės jums palankios. Nepamirškite ir kitiems padėti. Palanku ką nors įteikti sutuoktiniui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą