2010-07-10

Avinas

Senokai jus jaudinusi asmeninė problema pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą kur nors parduotuvėje ar troleibuse.

Tauras

Ne pati geriausia diena bendrauti su vaikais ar gerokai vyresniais giminaičiais. Jei turite kokių neatidėliotinų reikalų, verčiau tvarkykite juos vienas. Kita vertus, galimos naudingos pažintys.

Dvyniai

Daugiau dėmesio šeimai ar mylimam žmogui. Emociškai nebūsite itin stabilus, tad jei teks imtis širdžiai nemielų darbų - suimkite save į rankas.

Vėžys

Saugokitės traumos sportuodamas. Moterims tikriausiai nepavyks išvengti rimto ir nemalonaus pokalbio. Nuotaiką gali pataisyti seno bičiulio skambutis ar bendravimas su vaiku.

Liūtas

Iš pat ryto į galvą gali šauti labai įdomių ir vaisingų minčių. Planuokite keliones ir pramogas. Vyrams pasitaikys proga pademonstruoti, kokie jie šaunūs ir galantiški.

Mergelė

Jei netramdysite savęs, rizikuosite įsivelti į rimtą konfliktą su artimaisiais. Skirkite daugiau dėmesio šeimai, bet nebandykite būtinai šiandien išsiaiškinti santykių ar išspręsti įsisenėjusią problemą. Galimos nedidelės finansinės problemos.

Svarstyklės

Būsite pernelyg įsiaudrinęs, permainingos nuotaikos. Gali nuvilti žmogus, kuriuo iki šiol labai pasitikėjote. Susilaikykite nuo iniciatyvos, naujų idėjų ir pasiūlymų.

Skorpionas

Geras įvaizdis bei nuovokumas turės lemiamos reikšmės, jei mėginate įsidarbinti. Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Palanku ieškoti partnerių bendrai veiklai. Galbūt nemažai laiko paskirsite grožio ir sveikatos profilaktikai.

Šaulys

Tikriausiai energingai demonstruosite savo valią, reikšite idėjas, skleisite savo įtaką. Jums reikėtų pažaboti netaktą ir apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko.

Ožiaragis

Galima aptarti daug aktualių klausimų, numatyti ateities gaires, įrodyti savo sumanymų prasmingumą, sutvarkyti finansinius reikalus. Magija, sapnai, okultizmas šiandien jums bus gana reikšmingos temos.

Vandenis

Nuotaika turėtų būti nebloga. Nusimato malonus bendravimas su priešinga lytimi, jaudinamos emocijos, įspūdžiai, ypač jei esate toli nuo namų. Nepažįstamas arba įtakingas žmogus kažkuo gali nustebinti, suteikti gerų vilčių.

Žuvys

Jūsų pastabos, kritika gali sukelti netikėtą kolegų reakciją. Vis dėlto tikėtina, kad pavyks viską taikiai išsiaiškinti. Jūsų autoritetas darbe netgi pakils, jei ryžtingai imsitės suplanuotų darbų, nevengsite atsakomybės.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą