2010-07-17

Avinas

Iki pietų pavojingas laikas, kai galite be reikalo su kažkuo susipykti, susižeisti ar nukentėti eidami, važiuodami – bus didesnė avarijų, vagysčių, apgaulių tikimybė. Patartina ieškoti klaidų, pabaigti užmestus darbus, jei nenorite ryte patekti į vadovybės nemalonę. Visus susitikimus atidėkite antrai dienos pusei.

Tauras

Nors ši diena palanki, tačiau pirmą dienos pusę galite nukentėti dėl per didelių užmojų, per geros nuomonės apie savo draugus, partnerius. Reikėtų tvarkyti reikalus tik po pietų, ypač jei teks bendrauti su gudriais ar piktais žmonėmis.

Dvyniai

Iki pietų klaidinantis metas – galite neįvertinti pavojaus ką nors veikdami rankomis, bendraudami su aplinkiniais (nebūkite atviri). Veikloje galite per neapsižiūrėjimą padaryti klaidų, kurios pakenks jūsų dalykinei reputacijai ar sveikatai. Iki pietų bus didesnė traumų tikimybė ką nors taisant, vairuojant automobilį.

Vėžys
Vardų reikšmės

Pasistenkite į jums svarbią situaciją pažvelgti iš šalies. Venkite iki pietų pasiduoti sutuoktinio ar partnerių spaudimui – gailėsitės. Beje, būkite atidesni vaikų šnekoms bei jų draugams – per pastaruosius galimos problemos.

Nukreipkite ryžtą, drąsą siekti susitaikymo, susitarimo. Nesistenkite dominuoti: prisitaikykite prie sutuoktinio ir tų, su kuriais susitiksite, tvarkysite reikalus.

Gera diena bendrauti su šeimos nariais, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jeigu aplinkybės darbe bus nepalankios, vertinkite tai ramiai ir svarbius reikalus atidėkite rytdienai.

Palanki diena, tik nereikia persistengti, atidėkite tuos darbus, kurie iškart strigs. Palankus metas viešnagėms pas giminaičius, senus bičiulius.

Jausitės pakiliai, nors esamų problemų nebus lengva išspręsti. Gali tekti įrodinėti savo išmanymą ar teises.

Geriau vengti vadovų ir svarbių pokalbių su jais. Susitikite su senais draugais, jie tikrai ką nors gera pasakys, patars.

Ne pats geriausias laikas. Tik nereikėtų nuotaikos taisyti keliant skandalus ar perkant daiktus, kuriems nėra pinigų. Beje, galite suklysti tvarkydami verslo reikalus.

Neskubėkite reikšti iniciatyvos. Apskritai neskubėkite, ypač reikėtų pasvarstyti prieš priimant finansinį sprendimą arba užmezgant romantišką pažintį.

Diena, kai reikia duoti, o ne imti, kai negalima siekti naudos. Tinka spręsti finansinius nesitarimus su partneriais. Būkite dosnesni sutuoktiniui, vaikams, mylimam asmeniui.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą