2010-07-20

Liepos 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien būsite emocionalus, jausmingas. Galbūt imsite galvoti apie esmines permainas santykiuose, versle. Galimi sveikatos sutrikimai, širdies priepuoliai. Venkite įtampos, konfliktų.

Tebekamuos senos problemos, ypač jei jos susijusios su pinigais, verslu, bet kartu ryškės perspektyvos, kaip jas išspręsti. Vakare sieloje suskambės poezija, meilė. Tuo mielai dalinsitės su aplinkiniais, tik kažin ar jie supras ir priims.

Pirmoje dienos pusėje kažkas nepagailės pagalių į jūsų ratus. Galite atsidurti žiniasklaidos taikinyje. Dėl įtemptos dienos vakare galite tapti priekabus, valdingas, o tuomet tebus vienas žingsnis iki komplikacijų santykiuose, krizės.

Iš ryto jums nesiseks kurti darnos ir jaukumo nei išoriniame, nei vidiniame pasaulyje, nors ir labai to trokšite. Gali kamuoti nemalonios nuojautos, nerimas, nepasitikėjimas artimu žmogumi.

Tvarkydamas verslo reikalus, galite pavojingai rizikuoti. Sustiprės jūsų juslingumas, seksualumas, būsite linkęs pasiduoti pagundoms, instinktams. Panašu, kad degsite noru sublizgėti. Niekas negali pažadėti, kad nenusvilsite sparnų.

Aktyviai darbuositės tarnyboje arba savo ūkyje. Gana sėkmingai spręsite technines problemas. Derėtų pasidomėti juridinėmis, buhalterinėmis naujovėmis. Atkreipkite dėmesį į savo ir šeimos narių sveikatą, išvaizdą.

Kai kurie jūsų norai aiškiai neatitiks galimybių. Sunku bus suprasti kitaip galvojančius ir atsisakyti savo principų. Kad išvengtumėte barnių, atsisakykite intensyvaus bendravimo, ypač su tais žmonėmis, kurie kelia įtampą, gadina nervus.

Skubių sprendimų pareikalaus finansiniai klausimai. Galite prarasti pinigų per netikusias investicijas, meilės nuotykius. Gali susikomplikuoti reikalai, susiję su mokesčiais, muitais, draudimu.

Jums puikiai seksis dirbti protinį, pedagoginį, organizacinį darbą. Įtakingi asmenys ar užsienio partneriai gali padėti realizuoti troškimus. Tačiau galimi ir tušti pažadai, nerimti kontaktai - mokėkite atsirinkti.

Norėsis rizikuoti, pataikauti savimeilei, bet kaip tik dėl to galite nukentėti. Nepasiduokite akimirkos impulsui, viską gerai apgalvokite. Puldamas ir kaltindamas kitus, nieko nelaimėsite, nebent susipriešinimą ir didesnes problemas.

Kažkas gali jums patikėti svarbią užduotį arba savo jausmus, svajones. Pasiseks įgyvendinti kai kuriuos kolektyvinius siekius arba tiesiog atsiras progų pademonstruoti organizatoriaus talentą, pasijusti populiariu.

Tikėtinas slaptas noras kitus stebinti dramatiškais efektais. Nekurkite nerealių planų. Mokėkite vertinti tai, ką turite. Sustiprėjusi intuicija gali padiktuoti protingą mintį, kaip racionaliau tvarkyti savo gyvenimą, verslą.


Aš jau žinau. O tu?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą