2010-07-25

Liepos 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būkite atsakingas ir taktiškas bendraudamas, teikdamas bei išgaudamas informaciją, nes su jumis bendraus jautrūs ir gana pretenzingi žmonės. Turbūt gausite lauktą laišką, pranešimą.

Daug laiko atims buitiniai reikalai, įvairios neišvengiamos smulkmenos. Nuoširdžiai rūpinkitės šeima, namais, nes jiems išties trūksta jūsų dėmesio. Nors artimųjų svajones įgyvendinti nebus lengva, nenuleiskite rankų.

Galite sužinoti neblogą žinią apie mylimą žmogų, vaiką ar savo perspektyvas. Turbūt būsite nusiteikęs užmegzti naujus ryšius, pažintis, ieškoti nuotykių. Vyresnio žmogaus patarimai, pagalba gali labai praversti - neatsisakykite.

Sunku bus išsivaduoti nuo neramių minčių apie sveikatą, figūros ar kitokius trūkumus. Geriausias vaistas - koks nors namų darbas, mankšta, dieta. Patartina atlikti kosmetines bei higienines procedūras, pradėti masažo ciklą ar kt.

Bus nelengva susivokti situacijoje, rasti tikrų bendraminčių, palaikančiųjų. Daugiau laiko praleiskite su antrąja puse. Būtų gerai, kad pasistengtumėte įveikti kliūtis, trukdančias geriau suprasti vienas kitą.

Staiga galite susidurti su netikėtomis išlaidomis, baudomis. Jeigu mėginate išsisukti nuo skolos grąžinimo, galite būti pričiuptas. Pravartu rimčiau laikytis eismo taisyklių ir darbų atlikimo terminų.

Šiandien kalbos suksis apie studijas, tolimas keliones, gal teks bendrauti su iš toli sugrįžusiu asmeniu arba pačiam ruoštis kažkur vykti. Praktiški patyrusio žmogaus patarimai gali labai praversti.

Pasistenkite būti korektiškas tiek su vyresniais už jus, tiek su jaunesniais. Iš jūsų elgesio bus daromos išvados, kurios gali turėti įtakos tolesnei sėkmei.

Pasistenkite būti visaverčiu komandos nariu, jei to prireiks darbe ar kitur. Tikriausiai susitiksite su senais bičiuliais, gerbėjais. Dėl ūmaus susižavėjimo ar pagundos galite pamesti galvą, o kartu ir stambią sumą. Būkite apdairesnis.

Šiandien pravartu ilsėtis, tinginiauti. Galima pasinerti į meninę kūrybą. Leistis į abejotinus nuotykius neverta - nemalonumų bus daugiau negu malonumų. Nepiktnaudžiaukite alkoholiu, vaistais.

Susilaikykite nuo svarbių išvadų, neapgalvotų, impulsyvių poelgių, neleiskite, kad emocijos diktuotų, kaip turite gyventi. Atauškite ir blaiviu žvilgsniu įvertinkite savo tikslus.

Labiausiai jums norėsis stabilumo, globos, jaukumo vidiniame bei išoriniame gyvenime. Ramybės neduos klausimas, susijęs su pajamų šaltiniais, darbu, nuosavybės dokumentais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą