2010-07-29

Avinas

Senokai jus jaudinusi asmeninė problema pagaliau pajudės iš mirties taško. Būsite gan įtarus ir įžeidus, tad lengvai galite įsivelti į kivirčą kur nors parduotuvėje ar troleibuse.

Tauras

Ne pati geriausia diena bendrauti su vaikais ar gerokai vyresniais giminaičiais. Jei turite kokių neatidėliotinų reikalų, verčiau tvarkykite juos vienas. Kita vertus, galimos naudingos pažintys.

Dvyniai

Daugiau dėmesio šeimai ar mylimam žmogui. Emociškai nebūsite itin stabilus, tad jei teks imtis širdžiai nemielų darbų - suimkite save į rankas.

Vėžys

Saugokitės traumos sportuodamas. Moterims tikriausiai nepavyks išvengti rimto ir nemalonaus pokalbio. Nuotaiką gali pataisyti seno bičiulio skambutis ar bendravimas su vaiku.

Liūtas

Iš pat ryto į galvą gali šauti labai įdomių ir vaisingų minčių. Planuokite keliones ir pramogas. Vyrams pasitaikys proga pademonstruoti, kokie jie šaunūs ir galantiški.

Mergelė

Vis dar trykštate energija ir originaliomis idėjomis. Visa, ką darote, darote atvira širdimi. Aplinkiniai tai mato ir, būkite tikras, vertina.

Svarstyklės

Gal ir nebūsite centrinė figūra, bet pačiame įvykių sūkuryje - tai jau tikrai. Pasistenkite likti nešališkas. Norint suvokti, kas iš tiesų vyksta, gali tekti skaityti tarp eilučių.

Skorpionas

Šiandien jausitės lyg etatinis patarėjas visais gyvenimo klausimais. Nesivaržykite įkyriems prašytojams pasakyti, ką apie tai manote. Sveika kritika nepakenks niekam.

Šaulys

Nauji darbai pasmerkti žlugti, jei jūsų galva dar užimta vakar dienos reikalais. Kad ir kaip maldautumėte, para nepailgės, taigi nešvaistykite veltui laiko stengdamasis atlikti neįmanomą.

Ožiaragis

Nesusipratimų diena. Visi rėkia, bet niekas nėra iš tiesų rimtai supykęs. Spręskite pats, ar pulsite stačia galva į tą chaosą, ar luktelėsite, kol dulkės nusės.

Vandenis

Tik nepasiduokite, kai jau esate taip arti tikslo! Skirkite pakankamai dėmesio smulkmenoms - jos šiandien svarbios. Vakare turėsite galimybę įrodyti, ko iš tiesų esate vertas.

Žuvys

Kažkam šiandien reikės viso jūsų dėmesio. Nenumokite į tai ranka. Bendras darbas bus sunkus, bet įdomus. Nedrąsiai užgimsta daug žadantis emocinis ryšys...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą