Liepos 02 horoskopas

Liepos 02 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Kad ir kokių darbų imsitės, būkite itin susikaupę, atidūs – nė nepastebėsite, kaip suklysite. Antra dienos pusė bus labiau palankesnė negu pirma.

Mokėkite susitaikyti su tuo, kas neišvengiama, – kritikuodami, ginčydamiesi, skųsdamiesi nieko neišspręsite. Jūsų nuomonė apie dalykinius partnerius gali būti neteisinga. Ši diena labiau palanki tamsiaplaukiams ženklo atstovams.

Įtemptas, slegiantis metas, tačiau jūsų sunkumai laikini. Išbandymų nebijokite, po jų ateis džiugios permainos. O kol kas mažiau žavėkitės gautais pasiūlymais.

Nepervertinkite savo įtakos ir sėkmės. Venkite naudotis savo (šeimos ar mylimo asmens) ryšiais, autoritetu.

Neskubėkite žengti lemtingo žingsnio: atsitiks taip, kad pajudėję viena kryptimi atsidursite kitur. Net jei viskas atrodys teisinga, patikrinta, atidėkite savo apsisprendimą. Į pasiūlymus, gautus iš vadovybės ar potencialaus darbdavio, reaguokite šalčiau.

Jausitės tvirčiau, tačiau nuotaikos greit kis. Pasistenkite, kad aplinkiniai to nepastebėtų. Kita vertus, į ką nors kreiptis patarimo irgi neverta: sulauksite meškos paslaugos.

Imkitės tik privalomų kasdienių darbų. Būsite pernelyg įtaigūs, ir kai kas gali savanaudiškai pasinaudoti jūsų atvirumu.

Nieko neteiskite, nes galite suklysti vertindami kito poreikius. Bus svarbu neleisti lįsti į jūsų širdį.

Paklauskite savęs, ar jūsų norai įgyvendinami, ar poreikiai atitinka galimybes? Taip pat naudinga pamąstyti, kas jus verčia norėti to ar ano? Beje, ar tai kyla iš jūsų vidaus, o gal automatiškai mėgdžiojate madą, savo draugus?

Dėl šios dienos neapdairių žingsnių jus gali apkaltinti melu. Nesišvaistykite pažadais, nesistenkite visiems padėti.

Priešiški asmenys puikiai jaus silpniausią jūsų vietą ir ims manipuliuoti jūsų paslaptimis. Patartina vengti bendravimo, atidėti susitikimus.

Netinkamas laikas teisti, smerkti, ypač dėl meilės ar pinigų. Neįsivelkite į finansinę avantiūrą ir neleiskite niekam žaisti jūsų jausmais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą