Liepos 23 horoskopas

Liepos 23 horoskopas 12 zodiako ženklų (apie zodiakus):

Gali pavykti rizikingas projektas ar investicija, tačiau tai nemažai kainuos. Jus prisimins senas pažįstamas. Galbūt jis grąžins skolą arba kažko pareikalaus iš jūsų. Jei turite neįvykdytų finansinių įsipareigojimų, ramybės nesitikėkite.

Labai intensyviai bendrausite, gal vyksite į netolimą kelionę. Gali atsirasti poreikis keisti veiklos pobūdį, pradėti sportuoti, vystyti kūrybinę veiklą. Pavakariais užplūs romantiškos nuotaikos, meninis įkvėpimas. Galite įsimylėti.

Diena bus nebloga, jei nepradėsite reikšti pretenzijų darbdaviui, kolegoms. Tai neišeitų į naudą. Galbūt pajusite, kad jums trūksta jaukumo namuose. Nuotaiką turbūt pakels gautas uždarbis, pažadas ar dovanėlė. Saugokitės traumų paplūdimyje.

Tikėtina, kad jums pavyks papildomai užsidirbti arba įtvirtinti tai, kas jau pasiekta, ir netgi suderinti neįmanomus dalykus. Svarbu neįsivelti į neprotingas avantiūras, azartinius žaidimus. Kūrybinės ir meilės sėkmės neturėtų pritrūkti.

Galite panorėti kažko naujo, neįprasto dalykinėje srityje arba savo išvaizdoje, stiliuje, tačiau tai pareikalautų nemažų išlaidų. Pasverkite galimybes. Jei imsitės ko nors nelegalaus, vargu ar pavyks tai nuslėpti nuo kolegų akių.

Venkite demonstruoti negatyvias emocijas, ambicijas, nes ir be jų bus nelengva prisitaikyti prie aplinkinių, rasti kompromisą. Iš abiejų pusių geri ketinimai gali atsitrenkti į nepramušamą sieną. Tačiau vakaras žada romantikos.

Užgrius reikalai, susiję su bankais, paskolomis, mokesčiais. Galite pasijusti nelaimingas meilėje ar šiek tiek apviltas. Parodykite geranorišką iniciatyvą, atlaidumą, dosnumą - tai bus vaistas, kuris gali išgydyti artimo žmogaus sielą.

Diena turėtų būti nebloga. Svarbu konkrečiai suplanuoti laiką ir mobilizuoti savo valią, kad be didelės įtampos spėtumėte atlikti būtinus darbus. Gerai seksis veikla, reikalaujanti intelekto, išradingumo, užsienio kalbos įgūdžių.

Nelabai seksis įrodyti, ko esate vertas. Jūsų pastangas kažkas sėkmingai žlugdys, o pavydžios akys seks kiekvieną jūsų žingsnį. Nepadarykite lemtingos klaidos, jei mėginate suderinti nesuderinamus dalykus, laviruojate tarp dviejų ugnių.

Ypatingus jausmus patirsite žmogui iš draugų būrio arba su džiaugsmu pastebėsite, kad kažkas jums rodo didesnį dėmesį nei anksčiau. Tik nežaiskite dvigubo žaidimo, jei nenorite, kad prieš nosį būtų užtrenktos jums svarbios durys.

Šiandien giliau suvoksite subtilius kūrinius, pajusite meninį įkvėpimą ar romantinį polėkį. Tačiau stokosite iniciatyvos ką nors praktiškai nuveikti, dėl to tikėtini nesklandumai darbe. Rūpės svetimos paslaptys, slapti erotiniai žaidimai.

Remkitės tais, kurie jums artimi, ir nesistenkite iššokti aukščiau, negu jums leidžia aplinkybės. Gali iškilti kliūčių siekiant įgyvendinti su karjera susijusius planus. Sustiprės konkurencija ir darbo, ir meilės reikaluose.

Reklama
Papildyta sapno apie pinigus reikšmė sapnininke: vogti pinigus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą