2010-08-01

Rugpjūčio 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Aiškiai visiems pasakykite, ko norite ir ko siekiate. Tai gali padidinti bendraminčių gretas. Pasistenkite išlikti tolerantiškas ir taktiškas, jei kai kurie žmonės demonstruos nepritarimą, skepsį ar netgi nepagarbą. Tuo juos nuginkluosite.

Artimieji laukia iš jūsų supratimo ir palaikančio draugiško žodžio, tačiau jums kur kas labiau rūpi, ką galvoja ir jaučia svetimi žmonės, ypač jei iš jų kažko tikitės. Būsite linkęs šiek tiek pervertinti savo galimybes bei norus.

Naudositės proga pabendrauti su įtakingais asmenimis, didinti savo autoritetą. Tačiau norint pasiekti tikslą, reikės maksimaliai įtempti jėgas, pademonstruoti ryžtą ir valią. Šiandien tai gali pavykti.

Su visais įpareigojimais bei dienos darbais susitvarkysite be didesnių problemų ir labai kūrybiškai. Galimos naujos praturtinančios pažintys, pasikeitimas idėjomis su įdomiais žmonėmis.

Būsite pakankamai aktyvus ir pasitikintis ar bent jau mėginsite toks atrodyti. Turėtų išryškėti kažkokie jūsų sugebėjimai, sustiprėti intuicija. Sutiksite pažįstamą žmogų, kuris jums gali būti labai naudingas.

Šiandien geriau seksis, jei nesiimsite aktyvių veiksmų, iniciatyvos. Plaukimas pasroviui šį kartą gali jus nuplukdyti į laimės uostą. Išmintingas artimo žmogaus patarimas gali įgyti didelę vertę.

Galbūt būsite blaškomas emocijų, aistringų troškimų, kurie atsitrenks į abejingumo arba gynybinę sieną. Gana palankus metas organizuoti susitikimus, įvairius renginius, atnaujinti senus ryšius.

Paskolų, investicijų, mokesčių klausimais atsiras mėgėjų patarinėti ir dosniai žadėti, tad būkite atsargūs - nepraraskite savo galvos. Jeigu niekur neišvyksite, išties nuveiksite gana daug darbų, ir, žinoma, ne už ačiū.

Nelengva našta atrodys namų pareigos, ūkio darbai. Kur kas labiau rūpės žmogiškasis faktorius, ypač jei kalbama apie artimuosius, gimines. Daug apie juos kalbėsite, girsitės arba guositės.

Gali atsinaujinti santykiai su jums svarbiu žmogumi. Jeigu nersite į pramogų sūkurį, neišvengsite sąžinės graužaties arba priekaištų iš artimų žmonių, kuriems labai rūpite.

Neatsisakykite padėti draugui, jei jam to prireiks. Derėtų labiau pasirūpinti sveikata ir kūno priežiūra. Galite sulaukti ypatingų dėmesio ženklų iš įžymių asmenų, dominančio žmogaus. Gali būti įvertinti jūsų sportiniai, kūrybiniai gabumai.

Panašu, kad pavyks įveikti nelengvą dalykinę, techninę arba ūkinę problemą. Galbūt mėginsite diegti kai kurias naujoves, kurios, jūsų manymu, turėtų padidinti įplaukas ar palengvinti buitį namuose. Tai išties pasiteisins.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą