2010-08-05

Rugpjūčio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Esate pernelyg įsitempę ir nevertinate to gero, ką jau esate pasiekę. O šiandien kaip tik reikėtų pasidžiaugti tuo, ką dabar turite, ir gėrio jūsų gyvenime dar padaugės. Ši diena gera skolintis, ieškoti alternatyvaus uždarbio.

Palankus metas: šios dienos veiksmai duos apčiuopiamos naudos. Tai geras laikas užmegzti partneriškus ryšius, ypač su užsieniečiais.

Tinkamas laikas svarbiems pokalbiams, sandoriams. Beje, dėl karjeros perspektyvų galima rizikuoti. Vakaras kiek nervingas: per jautriai reaguosite į galimus nesutarimus namuose.

Palanki diena, viskas klostysis sklandžiai. Negaiškite laiko veltui, šios dienos susitikimai ir pokalbiai atvers naujų perspektyvų, bus svarbūs jūsų įtakai, galiai įtvirtinti. Laukia staigmenos, šaunūs susitikimai su draugais.

Nebijokite įsiklausyti į nuojautas, venkite skubėti ir kristi į akis vadovui: geriausia šią dieną praleisti hedonistiškai.

Susitelkite: galite atsigriebti už neseniai patirtas nesėkmes, taip pat įrodyti savo teisumą. Tik jūsų veiksmai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota. Palanku spręsti veiklos finansavimo klausimus.

Spręskite problemas su partneriais – rasite naudingą kompromisą. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, pagarsinti jūsų idėjas, veiklą. Gera proga įteikti dovaną sutuoktiniui (net jei neturite tikslų susitaikyti).

Aktyviai veiklai puikus laikas, sugebėsite greit rasti reikalingą žmogų, gauti naudingos informacijos ir sutikimą. Tvirtinkite svarbius dokumentus, pasinaudokite šios dienos pasiūlymais. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.

Neskubėkite spręsti ir veikti, dažniau nusileiskite, taip pat nepersidirbkite, kita vertus, tai, ką šiandien atliksite darbe, taps geru pagrindu naujiems karjeros laimėjimams.

Sėkmės diena: be įtampos, beveik žaisdami (tai svarbi sąlyga) bet kokią situaciją pakreipsite savo naudai, tik nebijokite rizikuoti. Ir raskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu. Gera proga teikti dovanas vaikams.

Naudingų darbų metas. Palanku spręsti užmokesčio problemas, kreiptis į vadovą su prašymais, pasirašyti darbo sutartį. Jei norite, kad pagerėtų santykiai su kolegomis, pasikvieskite puodelio kavos ar pietų. Palanku tikrintis sveikatą.

Ieškokite sąjungininkų, rėmėjų, investuotojų. Prisiminkite draugus, su kuriais kažkada ką nors bendrai esate veikę, per juos ateis naujos idėjos. Šiandien nederėtų priimti svarbių sprendimų nepasitarus su antrąja puse.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą