2010-08-07

Rugpjūčio 07 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jausitės geriau nei vakar. Šiandien ypač moterims reikėtų imtis atsakingų, svarbių reikalų, pakovoti už savo teises, įtaką.

Mažiau nervinkitės, dabar reikia atsipalaiduoti ir pasiduoti srautui: jis nuneš ten, kur reikia. Moterims tinka priimti atsakingus sprendimus, susijusius su darbu.

Gali užvaldyti norai, svajonės, ir nereikia jų nuo savęs slėpti, vyti (ypač moterims): palepinkite save, išpildykite bent vieną seną troškimą, slaptą norą. Ši diena gera bendrauti su jūsų sielai artimais žmonėmis, susitikite su jais.

Atsipalaidavimo metas, kai reikia ieškoti progos pasidžiaugti tuo, ko pasiekėte, o ne pasiskųsti: nenorėkite, kad visiems rūpėtų jūsų problemos, tie, kuriems išties rūpite, ir taip puikiai supras jūsų slaptus, neišsakytus norus, skundus. Palanku įsigyti akvariumą.

Keistoka diena. Atrodys, kad viską galite, bet iš tiesų ne kažin ką nuveiksite. Tad šiandien geriau spręsti teorines problemas, atidedant kitai savaitei praktinę reikalų dalį. Palankus metas atviram pokalbiui su vaikais, sutuoktiniu, mylimu žmogumi ar tėvais.

Galite suvokti svarbias tiesas, dėl ko esate laimingi ar nelaimingi, mylite ar nemylite. Jei jus vargina bendravimo su savo vaikais problema, šiandien pasistenkite daugiau laiko praleisti kartu – net jei nieko nepatarsite, tarp jūsų užsimegs didesnis pasitikėjimas.

Draugų dėmesys gydys, o naujos pažintys taps naudingos veiklai, tad neatsisakykite bendrauti. Tiesa, venkite nepagalvoję žadėti, neskubėkite įsipareigoti, pasirašyti dokumento.

Nepalanku tvarkyti dalykinių reikalų, tačiau pakaks išradingumo sprendžiant šeimos, buities problemas. Mažiau pretenzijų teikite savo tėvams. Būkite atidūs sutuoktinio žodžiams: galite išgirsti svarbų įspėjimą, patarimą.

Nebloga diena, seksis nuo pat ryto. Puikiai suderinsite racionalųjį pradą su intuityviu, tad galite imtis bet kokių darbų, įvairių reikalų. Moterims derėtų spręsti kilusius nesklandumus, neatidėkite šių problemų rytdienai.

Tinkamas metas tvarkyti bet kokius reikalus. Gera proga įsigyti naminį gyvūną sielai nuraminti, pabendrauti arba apsaugai.

Naudingas metas, ypač moterims. Vis dėlto neskubėkite žadėti, skolinti ar patikėti, ką išgirdote, nors gali būti apeliuojama į jūsų gailestingumo jausmą.

Neužsipliekskite, nepulkite ginčytis, šiandien tai garbės nesuteiks. Jausitės savarankiški, stiprūs, tačiau būsite įtaigūs: derėtų vengti bendrauti su savanaudiškais asmenimis ar žmonėmis, mėgstančiais kitus mokyti. Šeimoje nedemonstruokite ambicijų, būkite kuklesni, paslaugesni.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą