2010-08-15

Rugpjūčio 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Su draugais, partneriais galite konfliktuoti dėl kartu investuotų ar paskolintų pinigų, turto, įtakos sferų ir pan. Ieškokite kompromiso ir neskubėkite pulti euforijon dėl kai kurių pasiūlymų, pažadų, kol neaišku, ar jie realiai įgyvendinami.

Diena nebus komplikuota, bet galite pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Į savo rezgamas pinkles įkrisite pats, todėl vertėtų veikti atviromis kortomis, nesislapstant už kitų žmonių nugarų. Ieškokite naujų saviraiškos galimybių.

Šiandien galite nemažai nuveikti savo materialinės gerovės labui. Jautriai reaguosite į gerbiamų ir mylimų žmonių pastabas, poelgius. Nereikalaukite per daug. Būkite dosnesnis ir nuoširdesnis tiems, kuriuos mylite.

Įsigysite norimą daiktą, kils idėjų, susijusių su verslu, galimu papildomu uždarbiu. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jei ruošiate jam staigmeną. Galbūt jūsų fantaziją ribos per plona piniginė.

Šiandien turėtumėte neblogai susitvarkyti su visomis užduotimis. Tačiau būtina gerai pagalvoti prieš ką nors pažadant, įsipareigojant. Gali tekti aiškintis ir dėl anksčiau duotų pažadų, kurių nesugebėjote išpildyti.

Šiandien nepradėkite sunkaus darbo, nes nepajėgsite jo deramai užbaigti. Rūpesčių gali sukelti artimas žmogus. Iš jūsų bus laukiama patarimų, užuojautos, meilės. Vakaras bus romantiškas.

Emociškai aktyvi diena. Tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais ar kūrybiškai turtingais žmonėmis. Vakare bus aktualus pokalbis dalykine ar ūkine prasme.

Galite nuspręsti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pradėti laikytis dietos, pakeisti plaukų spalvą ir šukuoseną. Jei jums aktualu įsidarbinti ir to siekiate, tikėtina, kad gausite darbo pasiūlymą.

Jausitės nesaugiai dėl asmeninių arba profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai ir jums bus sunku suprasti jo elgesio motyvus. Nors ir bus su kuo pasidalinti mintimis, nederėtų pernelyg skųstis savo rūpesčiais.

Tikriausiai būsite seksualūs, jausmingi. Vis dėlto šiandien geriau venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, rizikingų finansinių operacijų. Visos šios pagundos gali sukelti problemų.

Galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus. Galite gauti svarbių žinių iš aukštesnės institucijos arba per internetą. Atsiras daugiau atsakomybės, pareigų. Tikėtini pokalbiai su autoritetingais asmenimis.

Tai politinių ambicijų, pozavimo bei įtampos metas. Kontaktai, pokalbiai su konkurentais, oponentais bus nelengvi, bet naudingi. Turėkite omenyje, kad labai lengvai galite kitus įžeisti, supykdyti. Nepasiduokite provokacijoms.

Sapnininkas - sapnai.info - visos sapnų reikšmės ir išaiškinimai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą