2010-08-17 horoskopas


Avinas
Ši diena leis padidinti savo įtaką kolektyve, rasti daugiau bendraminčių, sąjungininkų. Naujos pažintys, gauti pasiūlymai bei informacija bus labai sėkmingi. Galbūt savyje atrasite naujų gabumų, neišnaudotų galimybių.
Tauras
Kursite planus, susijusius su karjera, profesinio meistriškumo kėlimu. Pasitikėkite savo sugebėjimais, kompetencija, bet išlikite taktiški, nekurstykite niekieno ambicijų, pavydo .Gali užsimegzti tarnybinis romanas arba jums pavyks susitarti dėl svarbaus susitikimo, paskyrimo, atlygio, bendradarbiavimo ar pan.
Dvyniai
Diena bus gana produktyvi. Puikiai seksis reikalai, susiję su mokslu, kultūra, teisėtvarka. Nusimato reikšmingi pokalbiai, susitikimai. Būsite kupini ateities planų, vilčių. Kelyje, toli nuo namų, kultūriniame renginyje, seminare ar svečiuose laukia nepaprasti įspūdžiai.
Vėžys
Dėl įmonės ar partnerio pinigų, dėl draudimo ar mokesčių teks pasukti galvą, o gal net pakovoti už savo ar bendrus interesus. Tai nebus nei lengva, nei malonu, tačiau lyg akmuo nukris nuo pečių, kai tai įveiksite.
Liūtas
Suaktyvės jūsų konkurentai, tad galite pajusti iš jų pusės realią grėsmę. Galbūt teks įsitikinti savo arba kito asmens jausmų permainingumu. Jei nenorite išsiskirti su jums svarbiu asmeniu, pasistenkite būti tolerantiški ir taktiški. O jeigu esate vieniši, situacija gali kaip tik pakrypti laimingų atradimų linkme. Sveikinimai - aplankys jūsų namus.
Mergelė
Prabus ambicijos, kursite planus, susijusius su karjera, visuomenine ir politine veikla. Geriau suvoksite perspektyvą ir naujovių būtinumą. Tačiau ne viskas taip lengva, kaip gali pasirodyti. Prieš pradedant įgyvendinti naujus sumanymus reikėtų nuodugniai pasvarstyti, pasitarti su kolegomis.
Svarstyklės
Galite stengtis pertvarkyti savo gyvenimą taip, kad suteiktumėte kažkokiam pomėgiui, aistrai naują kvėpavimą. imNenustumkite į šoną būtiniausių darbų ir neužkraukite jų ant kolegų pečių. Antraip nebebūsite nepakeičiami. Per didelis atvirumas, naivumas ar draugiškumas taip pat gali jums pakenkti.
Skorpionas
Būsite kupini žavesio ir įvairiaspalvių emocijų. Galite sulaukti likimo staigmenų ar dovanų. Tačiau gali būti, kad, patenkinę savo norus, pasijusite nusivylę. Tad saugokitės to, ko trokštate. Jei būsite nekantrūs, meilė gali tapti rimtų rūpesčių šaltiniu.
Kažkas ves jus iš kantrybės, kels sumišimą, pyktį, pavydą. Netikėtas priekaištas sukels grandininę irzlumo reakciją. Būkite atlaidesni, kantresni, tam tikra prasme pasistenkite įveikti save, nugalėti savo įpročius, polinkius.
Ožiaragis
Šiandien visai neblogai seksis tiems, kurie moka viską apskaičiuoti ir įvertinti.Vis dėlto derėtų būti atsargesniems ir apgalvoti kiekvieną ištariamą ar rašomą žodį, dedamą parašą. Būkite budrūs ką nors sakydami savo giminaičiams, kolegoms, duodami interviu. Dėl vidinio nestabilumo būsite linkę daryti klaidas.
Vandenis
Turtinius, piniginius reikalus tvarkykite labai apdairiai. Jei neapsiriksite, sėkmingai papildysite savo piniginę. Tikriausiai norėsis daug ką keisti, tobulinti. Gal vertėtų pradėti nuo savęs. Tik pasistenkite racionaliai pasinaudoti savo išradingumu ir esamais pajėgumais.
Žuvys
Šiandien jums gali pristigti takto, subtilumo, bendraujant su žmonėmis, nuo kurių priklauso jūsų perspektyvos. Jei nieko nesusigadinsite, tai tik dėl to, kad tiems žmonėms netrūksta kilnumo. Keistą jaudulį sukels įvykių sūkurys, kuriame atsidūrėte savo ar ne savo noru. Originalumas padės rasti išeitį iš keblios situacijos.Pasveikinkite artimą žmogų.

Horoskopai sudaryti Geriausio Sapnininko.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą