2010-08-18

Rugpjūčio 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite gana lengvabūdiškas ir patiklus. Veidmainiai, nesąžiningi asmenys gali nesunkiai jus apgauti. Įsiklausykite, ką jums sako intuicija. Nusiraminimui neieškokite abejotinų draugų kompanijos, nes jų įtaka neišeis į gera.

Būsite sentimentalus, panirsite į svajones, prisiminimus. Galite sužinoti paslapčių, kurios galbūt pakeis kai kurias jūsų nuostatas ar viltis. Aplankys kūrybinis įkvėpimas, keisti potyriai. Reikėtų vengti neapgalvotų poelgių bei išlaidų.

Kažkas gali jus gundyti investuoti į rizikingą veiklą, pirkti ar parduoti, išsinuomoti ar išnuomoti. Galite nusipirkti kažką ekstravagantiško, ką nors nustebinti originalia dovana, siurprizu. Susilaikykite nuo brangių pirkinių, investicijų.

Jums seksis kontroliuoti kitus žmones, manipuliuoti jų jausmais, troškimais. Pasižymėsite išlaidumu, dosnumu. Pokalbiai telefonu, susirašinėjimas suteiks naujų įspūdžių ir malonumo. Neskleiskite paskalų, nesukčiaukite.

Namuose neišvengsite netvarkos, o į jūsų sielą taip pat gali įsibrauti gūsis keisto chaoso. Jei išleisite daug pinigų vien tam, kad padarytumėte momentinį prašmatnumo įspūdį, nuskriausite savo šeimą.

Tikėtini viliojantys pasiūlymai arba jūs matysite ir girdėsite tai, ką norite. Malonumams, loterijoms būsite linkęs skirti laiko ir išleisti daugiau pinigų nei paprastai. Nežaiskite kitų žmonių jausmais, savęs taip pat neapgaudinėkite.

Nors atrodysite darbštus, bet rimtiems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Turbūt skirsite lėšų asmeniniam ar profesiniam įvaizdžiui tobulinti. Tačiau tai įvyks tik po to, kai išgirsite užmaskuotų replikų dėl išvaizdos.

Gali nukentėti kai kurie jūsų interesai dėl teisinio proceso ar derybų baigties. Būsite įtarus, neprisileisite artyn net mylimų žmonių, draugų. Jums atrodys, kad kiti džiaugiasi dėl jūsų nesėkmių. Išties bus geriau, jei nepasiduosite lengvabūdiškiems polėkiams ir pažadams.

Šiandien jus gali nustebinti sutuoktinis ar pažįstamas savo dosnumu ar neįprastu elgesiu. Pajusite norą rizikuoti, leistis į avantiūrą arba į ją įtraukti kitus. Venkite skubotų investicijų, išlaidavimo.

Būsite labai užsiėmęs, jei turite planų pasirodyti prieš publiką, išvykti į užsienį ar pradėti bendrą veiklą su užsieniečiais. Netikėtos kliūtys gali priversti jus koreguoti planus. Nepervertinkite jėgų - teks atsakyti už savo veiksmus, pažadus.

Jums nebus lengva, jei teks atlikti sudėtingus, atsakomybės reikalaujančius darbus, priimti sprendimus. Nelabai galėsite kuo nors pasikliauti, nes aplinkiniai bus pernelyg užsiėmę asmeninėmis problemomis. Jie greičiau kenks nei padės.

Šiandieną tikriausiai labai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite pikantiškų užsiėmimų, įspūdžių, naujų pažinčių. Gali atsitikti taip, kad skinsite "uždraustus vaisius".

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą