2010-08-25

Rugpjūčio 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikėkite savo žavesiu, gėrio pergale, ir viskas susiklostys puikiai. Dabar galite nesudėtingai išspręsti tarnybines problemas. Beje, mažiau tikėkite dosniais pažadais, saugokitės kyšių.

Tinkamas laikas tvarkyti dalykinius, tarnybinius reikalus. Nepatartina aptarinėti atlyginimo, pasirašinėti darbo sutarties, atidėkite tai ketvirtadieniui.

Palanki proga tvarkyti juridinius reikalus, tiesa, netinkamas laikas pradėti bylinėtis dėl pinigų. Palanku taikytis su priešais, konkurentais. Gera diena visuomeniniams susitikimams, pristatyti savo darbus visuomenei. 

Šiandien svarbu suderinti principingumą, sąžiningumą su gudriu apsukrumu. Tad nemeluokite, tačiau nebūkite ir tiesmuki. Nebijokite nesėkmių, nesklandumų – dabar jie parodys, ko jums išties nereikia.

Puiki diena. Negaiškite laiko veltui, galite greitai ir sėkmingai išspręsti ankstesnes problemas. Vakaras itin palankus susitikti su draugais.

Darbe būsite vertinami, tinkamas metas šnektelėti su vadovu svarbiu klausimu. Su itin svarbiais pasiūlymais ir prašymais reikėtų kreiptis ketvirtadienį.

Senų draugų, vadovo pasiūlymai gali būti perspektyvūs. Tačiau kritiškiau vertinkite pasiūlymus, gautus iš užsieniečių ar žmonių, kuriuos mažai pažįstate: galima apgaulė ir nusivylimas. Vakaras palankus susitikti su artimais draugais.

Nereikėtų daug dirbti, pervargti. Tvarkydami reikalus daugiau pasikliaukite savo intuicija, elkitės ekspromtu. Gali užsimegzti slaptas meilės ryšys.

Svarbius reikalus tvarkykite padedami artimųjų, draugų – mokėkite priimti kitų rūpinimąsi jumis. Šiandien jausite savo populiarumą, būsite visiems reikalingi.

Neblogas laikas, kai į pagalbą ateina nuoširdūs žmonės, kai galima pasinaudoti senais nuopelnais. Suskubkite spręsti finansines problemas, kol jūsų neverčia su tuo susiję asmenys.

Galite susitikti su reikalingais žmonėmis. Atkeipkite dėmesį į patarimus ir pasiūlymus, kurie yra griežti ir nepatinka, ir nieko nesitikėkite išgirdę didelius pažadus.

Nieko nauja nepradėkite, baikit senus darbus. Daugiau bendraukite su vyresniais asmenimis, tėvais, seneliais, tarkitės jums svarbiais klausimais, neužsisklęskite savyje. Radikalių sprendimų priėmimą verta atidėti rytdienai ar porytdienai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą