2010-08-31

Rugpjūčio 31 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Palankus metas bendrauti su jums svarbiais žmonėmis, ieškoti patikimų partnerių, tartis, derėtis, tvirtinti reikšmingus dokumentus. Vakaras neblogas draugiškam pokalbiui su sutuoktiniu ar gyvenimo draugu.

Pirmą dienos pusę svarbu nesusitapatinti su rūpesčiais, kurie iš tiesų ne jūsų – kiekvienas turi dirbti savo darbą. Mažiau jaudinkitės dėl kitų – pakaks, jei gerai atliksite savo pareigas. Antra dienos pusė kur kas palankesnė: dar kartą įsitikinsite, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gera.

Sėkmingas metas, palankus spręsti asmenines problemas, tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, ypač jei tai susiję su užsieniečiais, kelionėmis ar veiklos plėtimu.

Palanku tvarkyti svarbius dalykinius ar finansinius reikalus, su vadovu ar partneriais aptarinėti veiklos arba verslo perspektyvas. Vakaras geras susitikimams su seniai nematytais draugais, artimaisiais.

Svarbius reikalus aptarkite su draugais, kvieskitės juos į pagalbą. Jei draugas netesėjo duoto žodžio – puiki proga jam tai priminti. Geras laikas užmegzti draugiškus, partneriškus ryšius, jie bus stabilūs. Rytdienai neatidėkite nė vieno svarbaus reikalo.

Tai ramybės metas: mokėkite laukti sau palankios akimirkos, nesikarščiuokite ir nesinervinkite be reikalo. Tyla bus veiksmingiausias argumentas. Šiandien net ir labai norėdami įvykių nepaskubinsite. Tinkamas laikas konfidencialiems susitarimams.

Pasistenkite kuo daugiau nuveikti, tai - sėkminga diena. Nepalikite neišspręstų problemų, ryt jų įveikti nesugebėsite, aplinkybės pasikeis jūsų nenaudai.

Puikus metas svarbiems finansiniams susitarimams, tvirtinti sandorius. Tinka reikalauti ir skolos grąžinimo. Šios dienos pokalbiai ir pažadai perspektyvūs.

Jei įtarsite, kad niekuo žmogui negalite padėti, nesuteikite tuščiai vilties. Ir neskubėkite įsipareigoti, vėliau jus gali šantažuoti šiandien duotu žodžiu.

Iki pietų nepalankus metas, tad stenkitės elgtis kukliau, neprovokuokite už jus viršesnių ar vyresnių asmenų, atvirkščiai, siekite įgyti jų pasitikėjimą. Beje, tai padaryti nebus sunku. Jei šiandien užsimegztų panašus ryšys, jis virstų ilgalaike atrama.

Pirmą dienos pusę bus gera proga pareikalauti, kad mylimas asmuo atsakytų už savo veiksmus. Pravartu griežčiau pasikalbėti ir su savo vaikais apie pareigas šeimai, tėvams. Vėliau geras metas tvarkyti turto dokumentus.

Gilinkitės į detales: taip geriau suvoksite reikalo esmę, neskubėkite daryti išvadų. Pirma dienos pusė tinkama tvarkyti reikalus, susijusius su darbu, remontu namuose. Vakarą derėtų skirti sutuoktiniui, tai padės rytoj išvengti nemalonių staigmenų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą