Rugpjūčio 08 horoskopas 12 zodiako ženklų

Rugpjūčio 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Laukia įspūdingas bendravimas su nepažįstamais žmonėmis, aistringos pramogos, emocijos, įspūdžiai, ypač jei atsidursite toli nuo namų, išvyksite į komandiruotę ar pan. Galbūt sužinosite intriguojančią naujieną.

Jūsų dalykiški pastebėjimai, kritika gali sukelti netikėtą kolegų (jei šiandien dirbate) reakciją. Yra vilties, kad pavyks viską taikiai išsiaiškinti. Jūsų autoritetas darbe netgi pakils, jei ryžtingai imsitės suplanuotų darbų, nesitrauksite nuo tikslo, nevengsite atsakomybės.

Šiandien galite nuveikti gerų darbų. Tikriausiai draugų ar pažįstamų dėka pavyks gauti reikalingą prekę ar informaciją. Jei poilsio dieną tvarkote verslo reikalus, tai susidursite su naujovėmis ir neišvengiamomis dilemomis.

Šiandien nepersitempkite, nenualinkite savęs kontaktais, darbais, nes energijos turėsite ne itin daug. Jums gali būti patikėtos intymios paslaptys, išpasakoti slapti troškimai. Įmanomas slaptas meilės nuotykis, netikėtas aistros proveržis.

Svajosite apie meilę, aistrą, romantiškus ryšius. Seksis žavėti ir intriguoti. Gali kilti klausimų, susijusių su praeitimi, buvusiais prisirišimais, turto aktualijomis. Seksis visa tai aiškintis, gvildenti paslaptis.

Tai diena, kai su kitų pagalba ar be jos seksis neblogai spręsti turto, pinigų ir kitus aktualius klausimus.

Intensyviai bendrausite su artimaisiais. Galite nemažai nuveikti, gerindamas savo materialinę padėtį ar buities sąlygas, kurdamas ir plėsdamas verslą. Turbūt gausite žinią, kuri jus pradžiugins arba suintriguos.

Tikėtinas svarbus pranešimas ar įvykis, susijęs su mokslu, verslu, nuosavybe. Su artimaisiais santykiai bus gana įtempti. Galbūt dėl to, kad netoleruosite vieni kitų pasirinkimo, susijusio su pirkiniais, draugais, laisvalaikiu.

Šiandien jums gali pavykti išspręsti ne vieną aktualų uždavinį, įvažiuoti į reikiamas vėžes. Įmanomas finansinis laimėjimas, malonus flirtas, meilės nuotykis. Galbūt kažkuo nudžiugins vaikai, tuo pačiu sukeldami naujų rūpesčių.

Gera išvaizda bei išradingumas turės lemiamą reikšmę. Galimas svarbus pranešimas, naujiena. Palanku ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai, taip pat norint ją plėsti, reformuoti. Galimas aistringas nuotykis.

Tikriausiai energingai demonstruosite savo valią, reikšite idėjas, nuomonę, ryžtingai oponuosite. Jums reikėtų pažaboti negatyvias emocijas ir apsišarvuoti kantrybe. Tuomet galėsite patirti džiaugsmą partnerystėje, atrasti tai, ko jums trūko.

Turėtų pavykti aptarti daug aktualių klausimų, numatyti ateities gaires, įrodyti savo sumanymų prasmingumą, sutvarkyti finansų reikalus. Magija, sapnai, parapsichologija šiandien jums bus gana svarbios temos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą