Rugpjūčio 14

Rugpjūčio 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Veršitės rimčiau dalyvauti visuomeniniame, kultūriniame ir pramoginiame gyvenimo verpete. Galite rasti rėmėjų, sąjungininkų savo projektui. Kitų iniciatyvos dėka jums pavyks pajudėti iš sąstingio taško.

Kiekviename žingsnyje lydės mintys, susijusios su profesine ar politine veikla. Galimi paslaptingi ženklai, kurie skatins koreguoti planus. Gali išties gauti konfidencialią ar kažkuo ypatingą informaciją, kuria derėtų pasinaudoti.

Šiandien tarsi magnetas trauksite aplinkinių dėmesį. Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos arba draugystės, meilės santykių atnaujinimo ar užmezgimo.

Gali atsirasti naujų vilčių, susijusių su uždarbiu, turtu, meile. Vis dėlto derėtų būti atsargiam, nes galite susidurti su sukčiais. Arba leisitės užliūliuojamas romantiškos euforijos, sieksite vienadienių malonumų.

Tikėtina netolima kelionė, svečias arba svarbi žinia, informacija. Galite sudaryti naudingą sutartį. Jei atsiras daugiau pinigų, jie bus panaudoti grožiui, malonumams. Kontroliuokite emocijas, kad neįžeistumėte artimo žmogaus.

Gerai seksis, jei mokate bendradarbiauti, derinti interesus. Bus progų kreiptis patarimų ir pagalbos į kitus. Ir su kasdienėmis užduotimis susidorosite neblogai, nors bus jaučiamas nenoras gilintis į darbo reikalus, skubėti.

Šiandien pravartu mėginti atsikovoti prarastas pozicijas versle, meilėje. Labai tiktų atsidėti kūrybai, sportuoti, skirti pasimatymus, užsiimti vaikų lavinimu, pasidomėti jų interesais, gabumais. Galima išmėginti laimę loterijoje, žaidimuose.

Būsite nusiteikęs rimtai dirbti, tartis dėl užsakymų, sutarčių. Tačiau dirbti bus nelengva, nes aplink atsiras nepatenkintų, o tie, nuo kurių priklauso darbų sėkmė bei kokybė, gali pasirodyti viskam abejingi. Rūpinkitės sveikata, saugokitės traumų.

Galite užmegzti naudingus bendradarbiavimo, tarpininkavimo ryšius, arba šiuo metu jais sėkmingai pasinaudoti. Tikėtina, kad rasite bendrą kalbą ir su priešais, konkurentais. Turėtų atsirasti rimtesnių veiklos ar partnerystės perspektyvų.

Galite sutvarkyti svarbų reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, mokesčiais, paskolomis. Galbūt gausite kreditą, laimėsite derybas, sėkmingai susitarsite dėl investicijų, komisinių, palūkanų ar pan.

Nebloga diena oficialiems susitikimams, posėdžiams, dalyvauti konferencijoje, leistis į kelionę, ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas. Galite gauti informacijos, kaip sekasi veiklos partneriams užsienyje.

Pokalbis su įtakingu asmeniu, užsieniečiu ar tarptautinės firmos vadovu gali būti itin svarbus. Planingai ir konkrečiai veikdamas galėsite daug ką pakreipti į pozityvią pusę. Tik nenorėkite pralobti be pastangų ir pernelyg greitai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą