Rugpjūčio 21 horoskopas

Rugpjūčio 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nieko nesureikšminkite, likite saikingi. Nepriimkite jokių atsakingų veiklos sprendimų. Geras laikas apmąstymams. Vakaras susijęs su likimo dovanomis. Tai bus vidinės harmonijos atgavimo metas.

Šiandien dažniau patylėkite, nesiskųskite. Neliūdėkite dėl nuostolių, dėl to, kad esate suprasti tiktai formaliai ir apskritai neteisingai. Pasisaugokite vagių, sukčių. Vakare galimas malonus susitikimas, džiugi žinia.

Nepalankus metas. Geriausia niekuo rimtu neužsiimti darbe (jei šiandien tenka dirbti) ir daugiau laiko skirti poilsiui. Nepalanku vykti į keliones, komandiruotes. Galimas nelauktas pamirštos skolos grąžinimas.

Geriausia būti toliau nuo darbo ir namų. Sutuoktiniams neblogai vakare aptarti nesutarimų priežastis, taikytis, jeigu esate susipykę.

Rūpesčiai ir atsakomybės našta gali priversti rizikuoti tvarkant piniginius ir turto reikalus. Tai geriau atidėti. Pasaugokite sveikatą.

Nieko griežtai neplanuokite: galite sugaišti laiką nenumatytoms kliūtims įveikti. Bet kokiu atveju jūs turite puikių draugų, įtakingų sąjungininkų, kurie jausis laimingi jums padėdami. Vakaras geras taikytis su pora.

Galite netyčia sužinoti pinigų dingimo paslaptį, tikrąją nuostolių priežastį arba kai ką apie „užklasinę“ sutuoktinio veiklą... Netinkamas laikas imtis svarbių finansinių operacijų ir aiškintis meilės santykių. Pasaugokite savo turtą.

Gali atsiverti anksčiau nepastebėtos, nežinomos galimybės jūsų verslui ir finansinėms problemoms spręsti, tačiau tai nėra tinkamas laikas priimti lemtingą sprendimą: reikia viską apgalvoti, patikrinti. Galimos netikėtos dovanos, nelaukta pagalba, kai nesitikėsite, ir atvirkščiai – geras draugas gali atsisakyti padėti.

Venkite nesutarimų su partneriais ar sutuoktiniu – vargu ar bent vienam iš jūsų pakaks sveiko proto, ypač jei mėginsite skaičiuoti šeimos nuostolius ir pajamas, įvertinti gerbėjų keliamą grėsmę.

Būkite atidesni kelyje, net jei važiuosite visuomeniniu transportu, labiau saugokite asmeninius daiktus. Mokėkite negirdėti apkalbų apie artimus žmones ir venkite veltis į ginčus. Vakaras žada smagių netikėtumų.

Apgaulingas metas, nebūkite patiklūs. Šiandien geriausiai seksis darbuotis namie, o darbe (jei ten tektų dirbti) galimi nesusipratimai. Venkite ginčų. Vakaras palankus romantiškam pasimatymui.

Stenkitės nusiraminti: netinkamas laikas ką nors keisti, tad nepriimkite jokių lemtingų sprendimų. Pasaugokite vaikus ir nesiduokite išprovokuojami jų kaprizų. Nepatartina ko nors reikalauti iš mylimo žmogaus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą