Rugpjūčio 28

Rugpjūčio 28 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Bus palanku spręsti įvairius nesklandumus, iškilusius darbe (jei šiandien dirbate), taip pat ieškoti tinkamesnės darbo vietos. Vakaras palankus viešnagėms, susitikimams su įtakingais asmenimis, senais gerais draugais.

Netikėtumas lemtingas, todėl nedelskite, siekite greitai persiorientuoti, pasinaudoti sėkmės akimirka. Susitikimai, pokalbiai su patyrusiais žmonėmis bus naudingi.

Mažiau dejuokite ir galvokite, kaip sunku, kitaip pražiopsosite ir nepasinaudosite dabar atsiveriančiomis puikiomis galimybėmis. Šiandien gauti pasiūlymai, išgirstos naujienos gali tapti gerų permainų ir sėkmės pagrindu.

Daug neplanuokite: savaime viskas susiklostys kur kas geriau, nei mėginsite numatyti. Galima pagalba iš ten, kur nesitikėjote, – jums padės įtakingas asmuo, apie kurį nė nenutuokiate.

Pergalės laikas. Puikus metas svarbiems reikalams tvarkyti. Galite sulaukti vertingos pagalbos, paramos, gauti puikių pasiūlymų, kuriuos verta priimti. Raskite laiko vakare atsipalaiduoti romantiškoje aplinkoje, tik flirtuoti nereikėtų.

Naudingų atsitiktinumų, gerų permainų laikas. Nepraleiskite progos susitikti, pakalbėti ar tartis su svarbiu žmogumi. Dabar galite draugų bei partnerių dėka pakreipti įvykius jums svarbia linkme. Per juos įgysite didesnę apsisprendimo laisvę.

Atsitiktinumų nebūna, tad elkitės taip, kaip sako jūsų vidus, ir neapsiriksite. Palanku tvarkyti konfidencialius reikalus.

Jėgų persvara jūsų naudai. Tapsite svarbiausiu žmogumi ten, kur šiandien atsidursite. Nesustokite ko nors siekdami. Imkitės reikšmingų, atsakingų dalykų. Kovokite už savo ir šeimos interesus, įtaką. Beje, jums seksis tik tuo atveju, jei palaikys ir pritars šeima.

Šiuo metu galite pasiekti tai, ko taip ilgai troškote. Pasiduokite azartui, būkite atkaklūs – jūs laimėsite.

Netikėtai reikalai gali sparčiai pajudėti į priekį. Tai gero persilaužimo tvarkant reikalus ar bendraujant su draugais, artimaisiais metas. Palanku pirkti darbo techniką, transporto priemones.

Jokios agresijos, siekite santarvės: jūsų jėga atsiskleis bendradarbiaujant. Jei reikia ką laimėti, ieškokite patikimo sąjungininko. Įsiklausykite į partnerių, sutuoktinio nuomonę, patarimus.

Jaučiatės kur kas geriau, ir tai proga išjudinti įstrigusį reikalą, išspręsti pribrendusias (atsibodusias) problemas, ypač jei jos susijusios su nepavykusiomis investicijomis, skolomis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą