Rugpjūčio 30

Rugpjūčio 30 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gali užgriūti kažkokie neplanuoti darbai arba pasireikš netikėtas sveikatos sutrikimas. Galbūt nuotaiką gadins įtakingų asmenų pretenzijos, spaudimas. Nerimausite, jei nusimato tolima kelionė, ypatingas svečias.

Šiandien ne viskas klostysis taip, kaip suplanavote - partneriai, artimieji gali turėti kitokių planų, todėl teks derintis, keisti dienotvarkę. Kažin ar pavyks išvengti konfliktų.

Tikėtinas susirūpinimas seksualine arba finansine situacija. Galbūt būsite primygtinai raginamas priimti reikšmingą sprendimą. Su kitų pagalba ar be jos sieksite įgyvendinti suplanuotą projektą, įvairiais būdais ginsite savo interesus.

Diena nebus palanki, jei būtinus reikalus, vizitus atidėliosite, tikėdamasis, kad kažkas kitas viską padarys. Galite gauti žinią iš švietimo, socialinės ar juridinės institucijos. Nevėluokite į rimtus susitikimus. Laikykitės tarnybinės etikos.

Panašu, kad dėl kažko labai nerimausite. Tai gali būti susiję su tarnybiniu patikrinimu, kalbėjimu viešumoje, technine problema, egzaminu ar pan. Jums gali atrodyti, kad dalykiniai partneriai viską verčia ant jūsų pečių, išnaudoja jus.

Šiandien atliksite daug svarbių reikalų. Galite tikėtis draugiškos paramos, praktiško patarimo ar intriguojamo pasiūlymo. Vis dėlto kol kas neskubėkite imtis ko nors atsakingo, ypač jei tai jums kainuotų nemažai pinigų.

Energijos stoka arba nekokia savijauta neleis atlikti visų numatytų darbų. Domins svetimos paslaptys ir intrigos. Venkite triukšmingų susibūrimų, susilaikykite nuo ydingų pagundų. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Tikriausiai slėgs įvairūs rūpesčiai ir bus nelengva, ypač jei trūksta supratimo ir palaikymo iš aplinkinių. Pasistenkite bendrauti nuoširdžiau, lanksčiau. Ir nuo jūsų priklauso, koks bus namų jaukumas bei saugumas, šeimos reikalai.

Panašu, kad teks tvarkyti uždelstus piniginius, turtinius reikalus arba glaistyti ankstesnių avantiūrų pasekmes. Situacija gali pareikalauti drąsos, rizikos. Seksis pasireikšti ten, kur reikalingas įkvėpimas, intuicija, psichologinė įžvalga.

Šiandien neteks liūdėti. Galite tikėtis aktyvaus aplinkinių dėmesio. Komercinis pojūtis, apsukrumas turėtų padėti rasti tinkamą sprendimą. Iš sąstingio pajudės kai kurie svarbūs reikalai. Labiau rūpinkitės sveikata, mityba.

Darbe arba namuose teks kaip reikiant pasiplūkti tvarkant nemalonias smulkmenas. Rutina, buitis šiek tiek slėgs. Kita vertus, negalėsite pakęsti netvarkos. Būkite atlaidesnis ir švelnesnis artimiesiems, partneriui - juk visi daro klaidų.

Pasireikš didesnis godumas arba seksualinis aktyvumas. Derėtų bent kiek atskleisti romantiškus jausmus, būti dosnesniam, antraip laukia priekaištai, nuoskaudos. Nesileiskite į abejotinas avantiūras. Prižiūrėkite vaikus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą