2010-09-06

Avinas
Nelyginkite savęs, savo galimybių ir laimėjimų su tais, kurie daugiau pasiekė. Dabar įsižiebusios ambicijos gali pražudyti. Verčiau jau pasidžiaukite tuo, ką esate pasiekę. Finansiniuose dalykuose venkite pažeisti įstatymus, nes toli nenuvažiuosite.

Tauras
Verta aptarti santykius su kolegomis, vadovu – nebijokite pareikšti savo nuomonės bei jos apginti.

Dvyniai
Nors jūsų laikas jau prasidėjo, tačiau neskubinkite įvykių. Pirma dienos pusė palankesnė, vėliau kliūčių daugės. Vakare būkite labiau korektiški su antrąja puse. Nepatartina aiškintis šeimos išlaidų vakare.

Vėžys
Atsitiktinė naujiena, susitikimas gali atverti paslaptį, dėl kurios galite pakeisti seną nuomonę apie žmogų, kuris jums buvo autoritetas.

Liūtas
Darbe ginkite savo pozicijas, laimėjimus: neužleiskite užtarnautos vietos. Šiuo metu galimi nemalonumai dėl neteisėtos veiklos, neteisėtai uždirbtų pinigų.

Mergelė
Rytas svarbus, galite suprasti ar sužinoti svarbių dalykų. Nesivelkite į konkurencinę kovą. Jei jums atgrasus partneris, tinkama proga pasakyti „gana“.

Svarstyklės
Būkite sąžiningi. Prieš ką nors kaltindami pagalvokite: ar patys nesate taip pasielgę. Pasisaugokite, kad jūsų konkurentai, priešai nepaskleistų visuomenei jus kompromituojančių dalykų.

Skorpionas
Gera diena: puiki proga ryžtingai spręsti susikaupusias problemas. Jei knieti pasiaiškinti nesklandumus su svarbiu asmeniu, derėtų tai padaryti ryte.

Šaulys

Tęsite praėjusią savaitę pradėtus darbus. Judėjimas turėtų dar paspartėti, šlovinga pabaiga artėja. Svarbus ir reikšmingas atsinaujinimo momentas, kartu ryškės ir grįžimo prie seniau atsisakytų dalykų aspektas.

Ožiaragis

Tai, ko įnirtingai kratotės, atkakliai seka jums iš paskos. Gal verta apsimesti, kad dabartinė padėtis jus visai tenkina? Gal tada atstos?

Vandenis

Ryžtingi veiksmai galimi tik tokiu atveju, jei esate visiškai tikras jų pagrįstumu ir teisumu. Pradėjęs abejoti nebenuveiksite nieko.

Žuvys

Šiandien geriausias jūsų draugas - jūs pats. Pasistenkite neerzinti ir neskriausti savęs, juo labiau neleiskite to daryti kitiems. Netinkama diena labdarai ar altruistiškiems poelgiams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą