2010-09-09

Rugsėjo 09 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Dvilypis metas, kai negalima būti kategoriškiems, griežtiems, piktiems. Seksis tik tiems, kurie plauks pasroviui. Netinkamas laikas ir svarbiam pokalbiui su žmogumi, kurį mylite: nieko nereikalaukite, tiesiog džiaukitės meile.

Neblogas laikas taikytis su vadovu, spręsti jūsų veiklos problemas su vadovybe: neatidėkite to rytdienai. Būkite kantresni, jei teks išklausyti artimųjų skundus – atidumas, jautrumas padės atkurti pasitikėjimą jumis.

Draugai paguos, mylimas asmuo pradžiugins, tai yra žavių staigmenų diena. Beje, galite išgirsti žmogaus, kuris seniai šį jausmą slėpė, meilės prisipažinimą. Nerizikuokite pinigais.

Pamirškite nesklandumus, vykite liūdnas mintis: šiandien privalu įveikti baimę. Tai ne pats geriausias laikas, gali kai kas nepavykti darbe, tad geriau nieko atsakinga neplanuoti. Tinkamas laikas tvarkyti konfidencialius reikalus.

Visi jumis žavisi ir stengsis pradžiuginti. Tikėkite išgirstais komplimentais, jie nuoširdūs. Tinka tvarkyti skubius reikalus ir tuos, kuriuos lemia asmenybės įtaka. Rytdienai neatidėkite nieko reikšminga.

Vargu ar pavyks pasistūmėti sprendžiant finansinį klausimą: šios dienos pasiūlymai nebus naudingi. Tiesa, tinka aiškintis keblumus dėl paveldėjimo. Jei bręsta konfliktas su antrąja puse, verta spręsti bendravimo problemas rytoj tai gali skaudžiai kirsti.

Romantiškų susitikimų, paguodžiančių naujienų laikas. Jei teks tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, būkite atidūs žadėdami, juolab pasirašinėdami dokumentus, kad nepervertintumėte savo galimybių, neprisiimtumėte finansiškai nenaudingų įsipareigojimų.

Nesiimkite spręsti profesinių problemų: šiuo metu svarbiau pasigilinti į tai, kas vyksta jūsų namuose, kad vėliau netektų gailėtis, jog laiku neradote šilto žodžio vaikui, sutuoktiniui.

Atsipalaiduokite ir darykite tikta tai, ką norisi daryti: jeigu vadovausitės intuicija, įkvėpimu, reikalus sutvarkysite kur kas lengviau. Jei jaučiate nerimą dėl savo vaikų ar mylimo žmogaus, derėtų šiandien su jais atvirai pasišnekėti – svarbu iki rytdienos išsklaidyti abejones.

Nors diena palanki, turite būti atidūs, jei dirbsite tikslumo reikalaujančius darbus, ką nors pasirašinėsite ar mokėsite pinigus. Gera diena kūrybinių profesijų atstovams – tai įkvėpimo metas.

Nebloga proga greit ir naudingai sutvarkyti reikalus per trečią asmenį. Gali netikėtai išsispręsti klausimas, dėl kurio buvote praradę viltį. Nepraleiskite progos pradžiuginti dovanėle sutuoktinį.

Mokėkite nugalėti save, ko nors atsisakyti, pasiaukoti. Tai naudingų pokyčių diena, jei atidžiau įsiklausysite į savo vidinį balsą. Nuojautos ir sapnai pildysis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą