2010-09-10

Rugsėjo 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Seksis reikalai, susiję su užsieniu, mokslu, teise. Pravartu diplomatiškai elgtis ir mintimis peršokti bent kiek toliau į ateitį, jei ketinate ko nors naujo imtis, kažką keisti. Įsileiskite permainų dvasią ir nė nepajusite, kaip atjaunėsite.

Jums tikriausiai puikiai seksis organizuoti pasitarimus, oficialius priėmimus bei viešus renginius. Galbūt sužinosite apie tam tikrus teisinius niuansus ir tai leis ryžtingiau imtis įstrigusių darbų.

Visą dieną intensyviai bendrausite. Turėtų pavykti pasirašyti norimas sutartis, užmegzti ilgalaikius dalykinius ir draugystės ryšius. Bus galimybių atgaivinti seną pažintį. Vakare galite kažkuo sublizgėti.

Šiandieną neblogai seksis meninė veikla ir visa, kam reikalinga išorinė ramybė, vienatvė, susikaupimas. Slapta informacija ar puiki intuicija padės išvengti nesklandumų. Galimos pajamos iš neafišuojamos veiklos, slapto sandorio.

Kai kuriuos savo sumanymus šiandien realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš aukštesnės institucijos, apsispręsti dėl dalykinio pasirinkimo. Rimtai pagalvokite apie galimas verslo reformas.

Tikriausiai išgirsite įvairių įdomių dalykų, o gal net ir dėmesio vertų verslo pasiūlymų. Šiandien išties tiktų pasirašyti rimtas sutartis, derėtis. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms.

Darbe neišvengsite rūpesčių. Panašu, kad teks intensyviai tvarkyti dokumentus, sutartis ir tuo pačiu narplioti supainiotus reikalus, skubiai ieškoti reikalingos informacijos. Vakaro pasimatymas suteiks ypatingų įspūdžių.

Dėmesio reikalaus ir šeima, ir darbas. Tuo pačiu dar norėsite ir pramogų bei romantikos. Kažin ar sugebėsite gauti viską, ko trokštate. Prioritetą teikite namams, šeimyninėms pareigoms.

Domins neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybės. Puiki diena įvairiems pristatymams ir prisistatymams. Galbūt jums ką nors pasiūlys meniškos prigimties asmuo. Vakaras palankus romantiškam pasimatymui.

Pats metas pradėti sveikai gyventi, laikytis dietos, mankštintis. Pravartu tvarkyti dalykinius reikalus, ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą. Tai, ko dabar imsitės, gali būti perspektyvu.

Tikėtinas įpareigojantis pokalbis su dalykiniu partneriu ar konkurentu. Sėkmingai išsiaiškinsite santykiuose iškilusius nesusipratimus. Gali atsirasti proga atnaujinti seną pažintį, romaną arba labiau suartėti su antrąja puse.

Neblogai seksis tvarkyti reikalus, susijusius su bendrais ar svetimais pinigais, dokumentais. Dėl finansinių reikalų įmanomi preliminarūs susitarimai. Jaudins psichologinės ir seksualinės problemos. Gims naujų meilės vilčių.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą