2010-09-12

Rugsėjo 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien geriau seksis, jei dirbdamas rimčiau įsigilinsite į dokumentus, reikiamus duomenis, informaciją. Su kitų pagalba turėtumėte lengvai tai įveikti. Galite gauti žinią, kuri jus labai nudžiugins. Nusimato romantiška intriga, kelionė.

Ši diena gali lemti gerus pokyčius verslo, profesijos srityje arba jų noriai sieksite. Naujai veiklai jus gali įkvėpti draugai, šeimos nariai. Asmeninių santykių, jausmų srityje taip pat ims daugėti aiškumo.

Mąstysite apie permainas, savo veiklos perspektyvas, atidžiai klausysite, stebėsite, ką sako aplinkiniai. Kažkoks žmogus ar įvykis suaudrins jausmus, emocijas. Būsite nusiteikęs kūrybai, meilei.

Jeigu tikėsitės iš kitų daugiau, nei jie pasirengę jums duoti, tai nuoskaudos neišvengiamos. Žvelkite giliau, nebūkite paviršutiniškas. Palanku tartis ir derėtis dėl norimo pirkinio, nuomos sąlygų ir kt. Gaivinkite tai, kas stiprina, sutelkia jūsų šeimą.

Ši diena pažadins norą dirbti, sportuoti, tvarkytis, rūpintis grožiu, sveikata, dalyvauti varžybose, konkursuose. Jei ieškote uždarbio šaltinio ar meilės, būsite itin aktyvus. Tai gali pasiteisinti. Pastangos ir susitikimai jūsų nenuvils.

Turėtų pavykti susitarti dėl kažkokio darbo, užsakymo, informacijos. Galbūt čia jums pasitarnaus giminaičiai, seni draugai ar pažįstami. Šios dienos susitarimai - geras pagrindas ateities sėkmei. Atsakykite į gautus laiškus.

Stengsitės prisiderinti prie šeimos, partnerio, visuomenės keliamų reikalavimų, besiklosčiusių aplinkybių. Galite ką nors nupirkti buičiai palengvinti. Seksis, jei reikės ką nors suremontuoti, pataisyti. Meilės fronte - žavios pagundos.

Šauni diena meilei, pramogoms, sportui, taip pat užsiėmimams su vaikais, jų lavinimui. Su mylimu žmogumi galite aptarti santykių perspektyvas, ateities planus. Galbūt išpešite reikšmingą pažadą.

Darbo reikaluose nepraraskite humoro jausmo ir gebėjimo lanksčiai elgtis su principais - kur reikia nusileisti, o kur reikia - paspausti. Galite susitikti su asmeniu, iš kurio tikitės paramos, palaikymo. Nusimato smagus flirtas, o gal ir ūmi meilės aistra.

Jausite norą bendrauti, aiškintis santykius, ieškoti kompromiso. Išsakysite savo poziciją ir tai įneš konkretumo į bendrą situaciją, perspektyvas. Galbūt gausite tai, ko nusipelnėte ilgalaikėmis pastangomis.

Jums tikriausiai nuriedės akmuo nuo širdies, nes pagaliau kažkaip išsispręs aktualus klausimas. Turbūt sulauksite realios partnerio paramos arba akivaizdaus patinkančio asmens dėmesio. Užmegzkite pažintis, atgaivinkite nutrūkusius ryšius.

Šiandien tiktų ieškoti atsakymų į svarbius būties klausimus, spręsti globalines problemas, orientuotis į ateitį. Pravartu pagalvoti apie būtinas reformas, naujoves. Neatsisakykite vykti į siūlomą renginį, pasimatymą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą