2010-09-21

Rugsėjo 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien pavojinga tikėti sėkme ar kieno nors gerais norais. Veikloje gali kilti naujų keblumų ir, ko gero, jie bus susiję su partneriais. Nebūtų tinkamas laikas aiškintis santykius su sutuoktiniu, jei neketinate skirtis.

Net jei nieko nenujausite, nerizikuokite. Ypač reikėtų vengti žadėti, skolinti pinigus ar vertingus daiktus, techniką, nebent nuspręsite tai padovanoti. Galimi rūpesčiai dėl šeimos, giminaičių.

Pasistenkit daugiau laiko praleisti namie, labiau padėti artimiesiems, ypač sutuoktiniui. Na, o darbe nepersistenkite dėl savo vadovo: vargu ar jis tai supras, juolab įvertins.

Nepersistenkite, nesivelkite į avantiūras, niekam nieko nežadėkite. Būkite atidesni dėl vaikų elgesio: gali pasikartoti senos problemos.

Būkite atidesni kasdieniuose darbuose. Dažniau klysite, tad aiškinkitės savo silpnąsias vietas ir nepasiduokite panikai, jei išgirsite negerą naujieną, – gali būti, kad tai supainiota informacija.

Problemos gresia dėl senų, neįvykdytų pažadų, negrąžintų skolų. Kita vertus, galima netikėta artimo žmogaus pagalba.

Gali tekti susitaikyti su neišvengiamybe, labiau derintis prie aplinkybių. Tiesa, rytdiena bus dar sunkesnė, tad jei jau reikia ką nors skubiai sutvarkyti, neatidėkite rytdienai.

Venkite kalbų apie savo ateities planus, ypač susijusius su profesine veikla ar santuoka. Nepasikliaukite kieno nors autoritetu, nepatikrintomis kalbomis, taip pat venkite garsiai sakyti savo nuomonę, už ką nors laiduoti.

Nebus geras laikas spręsti svarbius karjeros klausimus. Netinka su svarbiais pasiūlymais kreiptis į aukštus, įtakingus asmenis: galite sau rimtai pakenkti.

Partneriai, net draugai gali apvilti, tad pasikliaukite vien savimi ir būkite pasiruošę, kad planai netikėtai suirs. Nebūkite patiklūs, kadangi išgirsta informacija gali nepasitvirtinti, o duoti pažadai nebūti vykdomi.

Nesistenkite, kad viskas klostytųsi taip, kaip reikia, ir nesinervinkite, jei teks keisti planus. Ši diena gali būti itin sunki aktyviems ir valdingiems. Būkite lankstūs. Verta daugiau ilsėtis ir apskritai likti namie.

Nieko neprašykite, nereikalaukite, būkite atsargesni. Neprisiimkite jokių rimtų įsipareigojimų. Venkite ginčytis su biurokratais, kelių policija.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą