Rugsėjo 06

Rugsėjo 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Į nesklandumus, naujas problemas, nuostolius žvelkite filosofiškai. Kuo labiau gailėsitės patirtų nuostolių, tuo labiau bloginsite esamą padėtį. Daugiau tolerancijos antrai pusei.

Pirma pirmadienio pusė apgaulinga: venkite nereikalingos rizikos ir nesiimkite tvarkyti piniginių, turto reikalų. Šiandien galite gauti ilgai lauktą žinią, tačiau neskubėkite daryti jokių išvadų ir priimti naujų sprendimų, atidėkite tai rytdienai. Vakaras įtemptas.

Bus sunku tvarkyti reikalus ne dėl ryžto stokos ar ribotų finansinių galimybių. Blogai, jei pritrūks vidinio tvirtumo, tuomet sunkiai pavyks atlaikyti ir menkiausią spaudimą.

Jei turite nebaigtų darbų, reikėtų aktyviau sukrusti nuo ankstyvo rytmečio. Po pietų nebeturėsite nei jėgų, nei galimybių imtis veiklos.

Nieko rimta neplanuokite, nesiimkite sunkių, atsakingų darbų. Jei vakare išgirsite kokį nors įspėjimą, įsidėmėkite, tačiau neskubėkite panikuoti.

Itin atidūs, apdairūs būkite pirmą dienos pusę: galite pamiršti svarbų dalyką, praleisti pro ausis reikalingą informaciją, nepastebėti gresiančio pavojaus, kai vairuosite automobilį. Nebūkite perdaug patiklūs.

Svarbu nuo pat ryto neprarasti kantrybės, savitvardos. Nepervertinkite savo jėgų, nepasikliaukite sėkme.

Nepiktnaudžiaukite savo finansinėmis galimybėmis, išgirsta informacija: tai gali atsigręžti prieš jus. Bus didelė apgaulių, vagysčių, autoavarijų tikimybė.

Stenkitės savo darbus atlikti kuo geriau: vadovybei neturi kilti abejonių dėl jūsų profesionalumo. Jei jus slegia nerimas, kokia nors našta, pasikalbėkite apie tai su patikimu draugu. Vakarą geriausia praleisti namie, vykti į svečius nepatartina.

Sunkesnius darbus verta atidėti antrai dienos pusei. Ryte nesivelkite į avantiūras, ypatingai į meilės.

Pasistenkite visą dieną neprarasti rytmečio optimizmo, tai apribos norą prie visų kabinėtis. Būkite atsargesni dirbdami. Labiau pasaugokite sveikatą ir gerus santykius su kolegomis.

Praeitis – geras dalykas, jei virsta patirtimi, tačiau tuščios kalbos apie senus žygdarbius, jei dabar nesinaudojate gauta pamoka. Nereikėtų meluoti savo porai: šiandien itin bloga diena įžeidinėjimams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą