Rugsėjo 08

Rugsėjo 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite nusiteikęs pokalbiams apie okultinius dalykus, psichologiją, erotiką. Galimi piniginiai praradimai dėl ekstravagantiškų poreikių ar nenumatyto įvykio. Galbūt popiet teks dalyvauti susitikime su užsieniečiais, įžymybėmis ar intelektualais.

Jei šiuo metu esate kelionėje, jūsų laukia nauji įspūdžiai. Gali pakvipti karjeros perspektyvomis arba kitokiu įvertinimu. Popiet teks disciplinuotai ir kantriai dirbti. Aiškiai suvoksite praeityje padarytas klaidas.

Ryte gvildensite profesines problemas, o pavakariais pereisite prie asmeniškesnių dalykų. Tikėtini įdomūs susitikimai. Jei kažką norite įgyvendinti, užbaigti, tai paskubėkite. Kažkieno tarpininkavimas gali lemti jums sėkmę.

Iki pietų neblogai seksis tvarkyti kasdieninius reikalus, palaikyti įprastinius pokalbius, kontaktus, o vėliau viskuo imsite bodėtis, jausite savotišką pastangų ir šnekų beprasmiškumą. Jums tiesiog reikia ramybės, poilsio.

Galima nauda per labdarą, socialinę sferą, meną, nelegalią veiklą. Vis dėlto nederėtų užsiimti sudėtingais darbais, pradėti naujos veiklos, paskubomis sudaryti sutarčių. Kurkite planus, skaičiuokite, bet neforsuokite.

Šiandien geriau suprasite kitus žmones, todėl sugebėsite atsiprašyti ir atleisti, rasti kompromisą, susitarti dėl svarbių jums dalykų. Galite gauti informaciją, jums asmeniškai teikiančią didelių vilčių.

Iš ryto didelį dėmesį nukreipsite į pinigus ir su jais susijusius reikalus. Naudos galima tikėtis per reklamą, protinę ir komercinę veiklą. Būsite nusiteikęs bendrauti, viskuo domėtis, todėl galite išsiaiškinti daug jus dominančių dalykų.

Šiandien galite tikėtis susitikimų su seniai matytais žmonėmis. Venkite paviršutiniškumo, lengvabūdiškų nuotykių. Popiet geriausiai jausitės namuose, su šeima. Galite išleisti nemažai pinigų, kad patenkintumėte savo estetinius poreikius.

Iš ryto gali streikuoti virškinimo sistema arba rūpesčių sukels namiškiai. Neimkite į širdį nereikšmingų dalykų. Vakare užplūs romantiškos nuotaikos. Parodykite dėmesį dominančiam asmeniui. Pokalbis bus ir malonus, ir naudingas.

Šiandien nevenkite kaip reikiant paplušėti. Labai svarbu užbaigti pradėtus darbus, pasirūpinti sveikata, įvaizdžiu. Nieko nebeatidėliokite, jei tereikia sudėlioti paskutinius taškus. Nepakenktų ir viršvalandžiai - vadovai tai įvertins.

Neblogai seksis tvarkytis darbe ir namuose, spręsti šeimyninius reikalus. Tik aklai nepasiduokite kitų valiai bei įtakai. Nepradėkite nieko naujo, bet galite pamėginti atsikratyti kai kurių ydų, suvokti silpnybes ir atsikratyti nerealių iliuzijų.

Šiandien jums itin rūpės informacija apie akcijas, bankus, finansų politiką. Sugebėsite susikoncentruoti, įsiskverbti į esmę tiek dirbdamas, tiek bendraudamas. Gali išryškėti jūsų finansinis talentas. Pasistenkite grąžinti ir susirankioti skolas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą