Rugsėjo 15


Rugsėjo 15 (120 Agata Kristi gimimo metinės) horoskopas 12 zodiako ženklų:


Tylos, poilsio, meditacijos metas. Netinka spręsti problemų ar tvarkyti reikalų: pasijusite nepakenčiamai. Mažiau tikėkitės iš mylimo asmens ar sutuoktinio.


Mokėkite nereaguoti, tvardykitės, dažniau patylėkite. Tai nepalankus metas, nieko neįmanoma nuspėti: viskas gali keistis nenumatyta linkme. Nerizikuokite, ypač atsargūs būkite su pinigais. Beje, draugais ypatingai nepasitikėkite.


Situacija gali pasirodyti geresnė nei yra iš tiesų, todėl neleiskite būti suklaidinti, nesivelkite į naujus romantiškus nuotykius. Nešykštėkite antrajai pusei nei dėmesio, nei dovanų.


Kol patys nesugadinsite, viskas klostysis neblogai. Svarbu atsižvelgti į sutuoktinio, aplinkinių nuomonę ir poreikius.


Slegiantis metas: daug kas gali nepatikti. Gresia nenumatytos išlaidos, nesutarimai su sutuoktiniu ar mylimu asmeniu. Būkite mielesni su artimaisiais, ypač sutuoktiniu.


Daug nenorėkite, nesiblaškykite, ypač tvarkydami finansinius reikalus. Neskubėkite prie vairo: bus didesnė autoavarijų tikimybė.


Savo užduotis atlikite itin atidžiai, nes galite sulaukti priekabių, kritikos. Netinkamas laikas aiškintis darbo santykius ar reikalauti atlyginimo padidinimo. Pasaugokite sveikatą.


Konkurentai, priešai gali imti spausti, pasistenkite į tai nereaguoti. Kad ir kas nutiktų, likite taikūs, siekite kompromiso. Nesugadinkite artimiesiems nuotaikos tuščiais ginčais. Visiškai netinka aiškintis meilės santykių, tai gali išskirti.


Nesivelkite į avantiūras. Nemenka nuostolių tikimybė. Beje, šiandien svarbiausia pareiga šeimai, todėl taikykitės su artimaisiais, pasistenkite įvykdyti pažadus.


Mažiau patarinėkite, mažiau vilkitės: šios dienos pasiūlymai nors ir žavūs, bet apgaulingi. Nurimkite, svarbu neįsivelti į ginčus, konfliktus su artimaisiais. Nepamirškite prisipažinti meilės sutuoktiniui.


Fatališkų nesėkmių laikas, tad vargu ar reikia tikėtis sėkmės. Bent jau išsaugokite tai, ką turite. Būkite atsargesni dirbdami, keliaudami.


Mažiau jaudinkitės, blogiausią laiką atlaikėte. Dabar tik laikini sunkumai. Saugokite gerus santykius su mylimu žmogumi ar sutuoktiniu, nesipykite, priešingu atveju jūsų ryšys gali nutrūkti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą