Rugsėjo 20 horoskopas

Rugsėjo 20 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Itin apdairūs būkite pirmąją dienos pusę: galite pamiršti svarbų dalyką, praleisti pro ausis reikalingą informaciją, nepastebėti pavojaus. Ir nebūkit patiklūs darbe: tai metas, kai viską reikia tikrinti net kelis kartus (kitaip finansiniai nuostoliai neišvengiami).

Svarbu nuo pat ryto neprarasti kantrybės, savitvardos. Nepervertinkite jėgų, nepasikliaukite sėkme. Diena kontrastinga: galimi ir netikėti nuostoliai, ir nelaukta pagalba, užuojauta.

Nepiktnaudžiaukite finansinėmis galimybėmis, išgirsta informacija – tai gali atsigręžti prieš jus. Didelė vagysčių tikimybė.

Stenkitės darbus atlikti kuo geriau: vadovybei neturi kilti abejonių dėl jūsų profesionalumo. Jei jus slegia nerimas, pasikalbėkite su patikimu draugu. Vakarą geriausia praleisti namie, vykti į svečius nepatartina.

Sunkesnius darbus verta atidėti antrajai dienos daliai. Rytą niekur neskubėkite, net iš namų išeiti, nes tai - neproduktyvus metas.

Pirmoji dienos pusė kiek palankesnė, tiesa, netikėtumų ir jums pakaks. Pasistenkite neprarasti optimizmo popiet. Būkite atsargesni dirbdami: galite susižeisti ar ką nors supainioti, nerizikuokite ir važinėdami automobiliu. Pasaugokite sveikatą, gerus santykius su aplinkiniais.

Ypač pirmąją dienos dalį būkite atidūs darbe, taip pat vairuodami. Vakare nereikėtų meluoti ar sakyti nemalonių dalykų sutuoktiniui.

Į avantiūras spręsdami finansinius reikalus nesivelkite, o į nesklandumus, problemas, nuostolius žvelkite filosofiškai. Kuo labiau gailėsitės patirtų nuostolių, tuo labiau bloginsite padėtį. Netinkamas laikas meilės nuotykiams.

Pirmoji dienos pusė gana nepalanki, venkite rizikos ir nesiimkite tvarkyti piniginių, turto reikalų. Vakarop įtampa kiek atslūgs. Galite gauti ilgai lauktą žinią, tačiau neskubėkite daryti išvadų.

Bus sunku tvarkyti reikalus, spręsti susikaupusias problemas ne dėl ryžto stokos ar ribotų finansinių galimybių (jūsų arba partnerių). Blogai, jei pritrūks tvirtumo, optimizmo, tuomet sunkiai pavyks atlaikyti ir menkiausią aplinkinių spaudimą.

Jei turite nebaigtų darbų, reikėtų sukrusti nuo ankstyvo rytmečio. Po pietų nebeturėsite nei jėgų, nei noro, nei galimybių.

Pirmoji dienos pusė kiek palankesnė, tačiau po pietų nieko rimta neplanuokite. Jei vakare išgirsite įspėjimą ar sužinosite ką nors konfidencialaus, įsidėmėkite, tačiau neskubėkite panikuoti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą